Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti elfogadhatónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti elfogadhatónak tartjátok hogy egy csaj minden buliba másik sráccal smárol?

Figyelt kérdés

És ha jelen esetben odavagytok egy ilyen csajért terveznétek vele komolyan?

Befolyásol ez titeket?

A csaj nincs kapcsolatban szóval szó sincs megcsalásról.

Én is pasi vagyok csak kíváncsi vagyok a ti nézőpontjaitokra.



2016. febr. 13. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szerintem nem elfogadható.
2016. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Komolyabban biztosan nem terveznék vele. Ez nem úgy tűnik hogy valaki mellett sokáig megtudna maradni.
2016. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha nincs barátja, akkor engem nem zavar. próbálkozik, miért ne... hátha összejön valami...

ha viszont van párja, akkor már nem fér bele ilyen.

2016. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fér bele elégé érdekes hogy ilyen módon próbálkozik szerintem így nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni legalábbis én nem tudnék.
2016. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne ezt elfogadhatónak tartani?
2016. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondjuk az ilyenre rá se nézek! :) voltam már oda ilyenért ki is ábrándultam amint megláttam és nem csak smaci volt ott :D am okádok az ilyen lányoktól és a bulizós lányokat kerulom is nagy ívben
2016. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályról beszélünk?
2016. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam már ott bukik a történet, hogy soha nem tudnék odalenni egy ilyen csajért.
2016. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hat en ponn ilyen lany vagyok.. Neha amikor elmegyek bulizni es spontan bejon a srac es o is igy gondolja akkor siman belefer.. De amióta tetszik egy srac azota nem tortenik ilyen eset. Amikor baratom volt akkor sem tortent semmiféle megcsalas, mert az nalam nem jatszik.
2016. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!