Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőmmel impotens...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel impotens lettem de egy másik csaj megoldotta akkor lelki okai voltak, igaz?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szar a szex. 15 évesen állítólag az első barátja szinte megerőszakolta és ezen 5 év után sem tudott túllépni.


-Az első pár hónapban csak sötétben csináltuk, nem is láttam meztelenül, pedig tökéletes teste van.

-Szopni sosem szopott és nem is fog.

-Állandóan kényeskedik és beszél szex közben. "Húzod a hajam, áú" "Cseréljünk mert elfáradtam 2 perc után." "Találj ki valami új pózt." "Büdös a szád, vegyél be egy rágót." (Ilyeneket és így sosem kaptam egy lánytól sem korábban.)

-A nyalást nem élvezi, hiába csinálom neki 20 percig és ráadásul nyalás után nem hagyja hogy megcsókoljam (Ő az első ebben is, aki ilyen.)

-Kereken kimondta, hogy csak azért szexel, mert muszáj és mert ha nem lenne szex, akkor még egy legutolsó béna papucs lúzer srác sem maradna vele.


Az utóbbi pár hétben már kerülöm vele a szexet, előtte pedig már alig bírtam "felverni" a fa-.szom szex előtt, sokszor volt csak félkemény vagy még annyi sem. Semmi kedvem nem volt ehhez a minden intimitást nélkülöző robotszexhez. Nagyon megijedtem.

Most találkoztam egy lánnyal, aki arcra nem olyan szép mint a barátnőm, de nyak alatt ő is elég jól néz ki és eléggé vonzódtunk egymáshoz. Volt három randink, ahol a másodikon csókolóztunk, a harmadikon meghívtam vacsizni magamhoz. Kajálás után egyből szó nélkül bementünk a szobámba és még este megdugtam kegyetlenül kétszer, reggel pedig még egyszer. Úgy, hogy másnap izomlázam lett egy csomó helyemen. Nagyon élveztem hogy megadott mindent, amit a barátnőm nem (szopás, orgazmus mikor nyaltam, pár szónál többet nem beszéltünk szex közben, láttam és fogtam mindenét, láttam hogy élvezte a dugást).


2016. febr. 5. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj, a barátnőd lelki sérült. Pszichológusra lenen szüksége, benne maradtak a régi dolgok. Ha kitartasz mellette, akkor is hónapok évek amíg normális nő lesz. De ne várd, hogy lenyelje és análozzon... (nekem ezek alap dolgok) Én biztos nem maradnék vele, de te tudod. Amúgy szájvizezz már szex előtt meg amúgy is. Én sem csókolgatnék egy kajaszagú pasit. :D


23L

2016. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szépség nem minden, és főként relatív, mint a példa mutatja.

Az agyunk sokmindent elraktároz, ezeket az "élményeket" is és előjön. Így azon nincs mit csodálkozni, hogy egy ilyen viselkedésű nőre nem állt fel. Lelki okai voltak, nyilvánvalóan.

2016. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

A barátnődet rendesen meg kellene szop..at..nod, egy remek szájba..élvezéssel. Ne keresd a kedvét, hanem keresd benne a te saját kedved. aztán meg tedd ki a szűrét.

Nála csak jobbat találsz. S a kérdésedre a válasz: igen. Partnerre jobb a szex. A mostani csajod minden, csak nem partner. Lehet hogy jól mutat amikor megjelensz vele valahol, de egyébként? Mondjuk egy képet mutathatnál róla, sokan kíváncsiak lettünk.

2016. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Utolso: Hat te is egy nagy bunko vagy,csak,hogy vedjem mar a sajat nememet.

Az a lany nyilvan nem kenyeskedesbol ilyen hanem MEGEROSZAKOLTAK regen! Nem csoda,hogy igy viselkedik es valoban segitsegre lenne szugsege,tovabbi szexeles helyett.

Kivancsi lennek te,hogy viselkednel miutan egy dakot szarazon felnyomnanak a seggedbe aztan le se szarnak a te erzeseidet,csak magukra es az elvezetukre figyelnenek.

Gondolkozz mar kicsit mielott megszolalsz Istenem.

2016. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a barátnődet?

Ha igen, akkor 1. leülsz vele beszélni és elmondod, hogy neked a szex így nem jó, és ezzel szeretnél kezdeni valamit, de ehhez ő is kell, 2. valószínű magától nem fog tudni változtatni ezért pszichológus, vagy szexuálpszichológus segítségét kell igénybe venni.

Ha értelmes nő, akkor tudja, hogy az amit ő csinál nem normális, és felismeri, hogy a trauma munkálkodik benne, és ha ettől még nem is lesz képes egyből változtatni, de megteheti, hogy a kedvedért és a kettőtök jó kapcsolatáért megpróbálja.

Ha elutasít, akkor ő valahol szereti ezt a nebántsvirág létet és ez a megerőszakolás inkább csak kifogás más lelki frusztrációra, vagy agybajra. Persze jó lenne azt is felderíteni ha még így is mentenéd a kapcsolatotokat, de mint mondtam ő is kell hozzá. Ha elzárkózik előle, akkor nem érti a párkapcsolat lényegét, és ha ne lett volna a múltjában az erőszak akkor is difis lenne. Akkor pedig egyáltalán nem cink elhagyni egy jobbért. Vagy tanul belőle, vagy hülye lesz és belesüllyed a múltbéli sérelmeibe.

2016. febr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Pedig igaza van a 3-snak. Az ilyen lelkibeteg vesztes csajokat ki kell dobni a francba.
2016. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!