Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen benyomást kelthet ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást kelthet ha egy pasi küzdősportot űz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát,én pl személyszerint ZBK Kempo-zok,és a barátnőmre,de leginkább a szüleire jó benyomást tett,egy kis plusz,mivel ha kell meg tudom védeni őt,magamat. 16F
2016. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy meg tud védeni :)
2016. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát napjainkba a lőfegyver elterjed szóval te hiába vagy nagymester ha nem vagy golyóálló
2016. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi OFFolok, most komolyan mikor kerül valaki olyan helyzetbe hogy hűde meg kell védenie magát meg a barátnőjét? Én 18 éves vagyok és még Sosem volt olyan hogy megakartak verni vagy valami ilyesmi pedig nem vagyok visszahúzódó alak. Visszatérve a kérdésre inkább az izomzatod tesz majd jó benyomást, mivel a legtöbb ilyen sportot űző srácnak jó izomzata van.
2016. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
simán belekeveredhetsz ilyenbe! ismerősömnek egy ember kiverte 2 fogát...(igaz hogy beszólt neki, de megverték, am 13 éves és fiú...)
2016. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát aki 13 évesen kötekszik, de amugy bármilyen életkorban az meg is érdemli hogy megverjék, ha valakinek van egy csepp esze az élethez az tudja hogy hogyan kerülje ki az ilyen helyzeteket.
2016. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Aki az offot irta igen kerülhet én már kerültem nem kivánom senkinek pedig nekem nem esett nehezemre megvédeni a barátnőmet 20F (muay thai)
2016. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó benyomást.
2016. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!