Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszek ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek ennek a fiunak?

Figyelt kérdés
Hat az van h van egy srac, egy evvel fiatalabb nalam es a sulinkba jar o is.Regen nagyon(en 18 o 17) nem figyeltem fel ra mert baratnoje volt meg minden,meg nem is foglalkoztatott...de most ugy 3 honapja elkezdett lajkolgatni es voltunk egy par kozos bulin is.Egyutt csocsoztunk(itt nega hozzam ert) utana beszelgettunk is egy kicsit,aztan egy masik bulin o volt aki csinalta a zenet es kertem tole par szamot amit le is adott...ezert megoleltem es o is engem,aztan mikor csoportosan tancoltunk o is odajott a korunbe,es mikor elmentem a bulirol kerdezte a baratnomet h hol vagyok...Azota mindig koszonunk egymasnak a folyoson meg ugyanugy lajkolgat csak nem tudom h o ezeket hogy gondolta mivel hogy meg fiatal es kitudja hany lannyal csinalhatja ezt.Szerintetek?
2016. febr. 27. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de szerintem adj neki egy esélyt,hogy legalább tudd hogy megpróbáltad
2016. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Meglehet,hogy bejössz neki, de lehet hogy csak haveri szinten kedvelt meg teged.
2016. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nem tudok eselyt adni ha nem probal kozeledni...nem ir ram:D
2016. febr. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!