Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hányan ismerked (het) nek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan ismerked (het) nek mostanság a FB-on? Te ismerkedtél már onnan? Vagy Rád írtak már ismeretlenek? Mennyi volt a legnagyobb korkülönbség köztetek? Kort, nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Orcakönyv xddd

Nem. A face nem ismerkedésre való.max 13 évesek de följebb biztos nem

2016. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mégis ismerkednek tonnaszám ott emberek! :)


Te nem olvasod a gyakorit? :D


De egynél azért sokkal több válaszra számítottam.

2016. febr. 28. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én ott írogatok mindenkinek,de idáig 2x jött be összesen xd 1évvel volt fiatalabb a hölgy mindkét esetben.én meg voltam akkor 15-16éves.
2016. márc. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben ismerkedtem ott, mostanában csak ritkán, és igen,írnak😁

A legidősebb 2x annyi idős volt mint én.

14L

2016. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott ismertem meg a jelenlegi barátnőmet.... A korkülönbség egy picit nagy köztünk, de nagyon szeretjük egymást a lány (14/L) én 19/F
2016. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen jó párszor én nem is reagálok rá ha teljesen vadidegen ìr rám , mert ez zavaró. De jelenlegi barátommal facen tartom a kapcsolatot,mivel ő külföldön van jelenleg.Viccből regisztráltam egy randi oldalra ahol rám ìrt a jelenlegi barátom. Azóta együtt vagyunk ( lassan 1 éve) fiú:23 én: 19 XD
2016. márc. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kategorikusan kijelented, hogy (szerinted...) ez zavaró.


Ugyan mi gond lehet azzal, ha (tegyük fel épp egy leányzónak nincs akkor kapcsolata) kapsz egy kedves, szépen, választékosan megfogalmazott levelet egy idegentől. Aki csak példánknál maradva nem is egy egyképes kamureg. Nem hiszem el, hogy egy normális stílusú, bőbeszédű levél után, melyet egy létező férfiú írt, azt helyből megválaszolatlanul elutasítanád.

Ez lenne inkább a bunkóság, nem pedig egy próbálkozó őszinte, kedves kezdeményezése.

2016. márc. 28. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt oda- és visszaírogatás is úgy, hogy nem ismerem a másik felet.


Ha én írok rá egy lányra, akkor vegyesek az eredmények. Volt már példa arra is, hogy ráírtam, de nem írt vissza. Olyan is volt, akire ráírtam, de tőmondatokban válaszolt. Olyan is megesett, hogy írtam neki, volt beszélgetés, de nem lett belőle semmi több.

Viszont az elmúlt időkben valamit finomodhatott a technikám, mert az elmúlt időkben egyre gyakoribb az, hogy a Facebook-on megismert lány élőben is szeretne megismerni, szilveszterkor pl. így ismertem meg jobban egy lányt élőben.


Amikor egy lány dönt úgy, hogy rám ír, akkor annak igen sokszor hátsó szándék az oka. Szerencsére akadnak rendes kivételek is :-)


28/F

2016. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!