Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiznak-e a nők, ha már van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznak-e a nők, ha már van barátjuk?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
ez is rengeteg mindentől függ, de ha alapvetően jól működik a kapcsolatuk, akkor nem hinném.
2016. márc. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki igen, csak ugye aki patkány az az is marad, szóval kèsőbb tèged is ugyanúgy megcsal köhögès nèlkül, azèrt nem èrdemes az olyannal kezdeni.
2016. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Normális esetben nem.

Miért randizna az, akinek párja van? Szerintem ez megcsalás.

2016. márc. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stark2000 ***** válasza:
Miért randizna? Én amilyen féltékeny és gyors haragú típus vagyok, meg indulatból cselekvő, nem lenne túl előnyös.. Ha szeret a "nőd" , akkor miért kezdene randizni? Ha valami problémája van velem vagy a kapcsolatunkkal, azt meg mondja meg, beszéljük meg, és ne kezdjen azonnal másikat keresni úgy, hogy közben mellettem van. Ez szerintem eléggé éretlenségre utal.. Szerintem ez egyértelmű megcsalás.
2016. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem :D Én biztosan nem randiznék mással, ha lenne egy barátom akit szeretek. Ez akkor lehetséges max, ha nem szereti a nő eléggé a férfit, ( még mindig nem találta meg az igazit), ezért még keresgél.
2016. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Randizni nem, de flortolni igen.
2016. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen és nem! Nagyon sok nőnemű lény "randizik" a barátja, a vőlegénye vagy a férje mellett és gondolkodik a szülőágyon, hogy most kié is ez a gyerek? Az igazi nő lényege a tisztaság. Ha gondom van szólok, ha nem vagy partner a probléma megoldásában, elválnak útjaink, kibőgöm magam, aztán idővel keresek mást! Ez így kellene, hogy működjön!
2016. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!