Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gyakoriak azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak azok a 12-13 éves lányok, akiknek már volt barátjuk, esetleg nem is egy?

Figyelt kérdés

Gondolok azokra az általános iskolás lányokra akiknek már volt barátjuk, esetleg több is, és már elég nagy az esélye annak, hogy a szüzességüket elvesztették, illetve azokra, akik csak 1-1 alkalomba mennek bele. Mennyire lehet ez gyakori? Mondjuk akár 30-40%? Vagy csak egy ritka de annál feltűnőbb "jelenségről" van szó?

A válaszokat köszönöm!

16/F


2015. nov. 3. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy baratom volt 11 evesen es nem volt semmi komoly csak egyutt "jatszottunk" de en mar szeretnek 13/L
2015. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosítok: nem haveri szinten barát, hanem párkapcsolat.
2015. nov. 3. 18:03
 3/9 anonim válasza:
játszottunk alatt a d#gást érted?:D
2015. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
elég sok ilyen eset van szerintem,bár nem értem hogy lehet,hogy 12-13 évesen több barátja volt már. Nekem fura. :) 16/L
2015. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gyakori, legalábbis az én környezetemben. Lehet kb. 50 százalék is. De teljesen felesleges ennyi idősen ezzel foglalkozni, ráadásul a többség csak divatból csinálja, különösebb érzelmek nélkül a másik iránt. Én még csak nem is csókolóztam eddigi életemben, de egyáltalán nem bánom. 15/L
2015. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok mi "jartunk" es nem d*gast ertek jatek alatt jesszus -.-"
2015. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jelenleg az iskolámban az általam ismert 12 körüli lányoknak igen nagy (50-70%) részének volt, és jelenleg is van barátja, de nem tudok olyanról, hogy komolyabb dolog történt volna, és valóban szinte az összes csak divatból csinálja. Őszintén még egy puszit sem láttam eddig tőlük. (egy perverzebb osztálytársamat kivéve, de ő is csak csókolózott)

7.-es fiú

2015. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk volt egy kapcsolatom régebben(távkapcsolat) de ha találkoztunk volna akkor se lett volna több csóknál mondjuk ez emberfüggő :/

De az évfolyamtátsaimnál már ez negyedikbe "nagy" divat volt közbe semmit se csináltak...nah de a lényeg hogy nálunk úgy 20%-a már csinált olyat ami kicsitt több a megengedettnél.

2015. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem volt, es nem is szeretnek mig nem talalok olyat aki irant erzelmeket is tudnek taplalni..

13/l

2015. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!