Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam vagy még probalkozzam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy még probalkozzam nála?

Figyelt kérdés
Tinderen ismertem meg nagyon aranyos lanynak tunik. Alig beszelunk mert sosincs fenn. Ha nagyritkan feljon 1-2 percre akkor beszelunk. Megigerte hogy majd penteken beszelunk mert akkor ráer. Mar nagyon vartam es aztan mondja hogy megse tud lenni. Elhivtam talalkozni is valoszinuleg arra se fog raerni. Igen nekem is nagyon ugy tunik hogy leakar razni, de kolcsonosen szimpatikusnak jeloltuk egymast es velemenye szerint aranyos,vicces vagyok.

2016. márc. 5. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes átgondolnod, hogy az "aranyos" az nem olyan pozitív jelző. Gondolj bele, az "aranyos" srácokhoz nem vonzódnak a lányok, mert nem tudják azt nyújtani nekik, amikre igazán szükségük van.
2016. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De o tobbszor is mondta hogy neki nemszamit hogy valaki facen milyen. Az szamit neki hogy elobe milyen vagyok/lennek.
2016. márc. 5. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Na várjál. Neten megbeszélt randi? Hol élsz te? Sajnos mostanság nem lehet az ilyenben bízni. Amúgy ha tudnál írni kort mind kettőtökhöz, akkor könnyebb lenne a válaszadás.

De a fentieket nem bántásból írtam, csak azért, mert lehet, hogy nem bízik benned.

2016. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En 17 vagyok ö is. Es igen ense biznek 1 idegenben, de legalabb akkor megismerne neten valamennyire.
2016. márc. 5. 15:21
 5/5 $pumika$ ***** válasza:
Kérdezd meg szerintem még egyszer, hogy rá érne e valamikor... ha megint leráz akkor viszont inkább hagyd a francba mert nem éri meg feleslegesen teperni
2016. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!