Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme 17 évesen várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme 17 évesen várni egy normális fiúra aki tényleg szeretne? Vagy hagyjam és majd ha 20 elmúltam akkor próbálkozzam hátha abba a korba már értelmesebbek is vannak?

Figyelt kérdés

De tényleg létezik még ilyen aki 20 alatt van és tényleg komoly kapcsolatra vágyik vagy mindenki csak a szexre megy meg hogy villogjon a havernak hogy milyen jó csaja van?

Én ezt nem értem...vagy csak engem nem vesz senki komolyan? Nem tartom magam sem egy bányarémnek sem pedig valami beképzelt ribancnak.. lehet ez itt a probléma:O mert hogy a normális lányok akik kedvesek, hűségesek, megbízhatóak azok pont nem kellenek senkinek. Legalábbis az én korosztályomba körülöttem most ez megy, viszont idősebbekre meg sose tudtam úgy nézni max mintha bátyám lenne valahogy nem vonzódok hozzájuk..

na jó lehet kicsit túlparázom a dolgokat de már olyan jó lenne... vagy ne is törődjek vele és majd lesz ami lesz ? de az meg nem megy..vááááá:D


2012. szept. 20. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne várni?? hülyeség.
2012. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Menedzser ***** válasza:
Nekem komoly kapcsolatom van szóval ne add fel ;) 18/f
2012. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 21 voltam, amikor megtaláltam életem párját, ő 24 volt akkor.
2012. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos van, csak te még nem tudsz róla.
2012. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TOMAtm ***** válasza:
neked tényleg semmi dolgod csak h ilyeneken agyaljál?és akkor mi lenne ha lenne egy álompasid he?akkor meg szétparáznád magad h nem csal e meg stb stb.
2012. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha visszanézel egy csomó kérdésnél fiúk panaszkodnak arra hogy normális csajt akarnak.Nem hülyeség várni inkább legyél normális mint egy kurv@.
2012. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Így jártál. Én 22 vagyok és 17-nek nézek ki max külsőre, de ne kezdek éretlen kislányokkal.
2012. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én ugyan így vagyok a lányokkal, vagy csúnya, vagy ribanc vagy is-is


"lehet ez itt a probléma:O mert hogy a normális lányok akik kedvesek, hűségesek, megbízhatóak azok pont nem kellenek senkinek"

ez amúgy kurv@ nagy hülyeség....

16/f

2012. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
merre laksz? ismerek egy ilyen lányt, lehet te vagy az :D
2012. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17 voltam,majdnem 18 amikor megismerkedtem a férjemmel. ő akkor 22 volt. boldogan élünk,tervezzük a kisbabát
2012. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!