Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek az olyan fiúk akik "művészek" (nagyon jól rajzolnak festenek stb. )?

Figyelt kérdés

#lány #rajzolás #művész #festészet #rajzolnak #festenek
2016. márc. 6. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen :D kifejezetten vonzóak :))
2016. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az jó. Köszi
2016. márc. 6. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon vonzz, ha egy fiúnak megvan valamihez a tehetsége. Ha szépen énekel, fest, rajzol, zenél vagy bármi. Abszolút nyerő. :) 18/L
2016. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sahara :) ***** válasza:

Bejönni bejönnek,de nem perdöntő tényező :)

(Szóval,hogyha vki tud szépen rajzol,attól nem fogok a karjaiba omlani.Vagy,ha vki nem tud jól rajzolni,akkor nem is fogom emiatt elküldeni.)

2016. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen bejön, bár nem lenne a legjobb dolog mert én is ilyen beállítottságú vagyok és 1 csárdában 1 dudás az irányelvem:D Szóval még jobb, ha van érzéke hozzá valamennyire, de nem fejlesztette a tudását ilyen téren, de épp ezért megmaradt egy aranyos gyerekrajz szerű stílusa és szeret firkálgatni. Na az nagyon aranyos:D Amúgy az se lenne kizáró ok ha profi lenne, a dudás csak irányelv:D 18l
2016. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.
2016. márc. 6. 23:12
 7/13 anonim ***** válasza:
És az életművészek? :D
2016. márc. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak a rendes művészek.
2016. márc. 7. 16:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen. :)

15/L

2016. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát...ha kinyitom nekik az ajtót, bejönnek XD Amúgy most viccet féretéve, ha találkoznék egy ilyennel, biztos bejönne.Én is szeretek festeni, rajzolni, jól kijönnék vele. ☺
2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!