Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez már flörtölés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már flörtölés?

Figyelt kérdés
Egy fiú ismerősömmel elmentem egy koncertre,akit amúgy alig ismertem,kettesben még sehol sem voltunk és azelőtt szinte nem is beszeltunk,a koncert közben végig mögöttem állt és mindig megérintette a hátam vagy a vállam,de volt olyan is,hogy végig húzta kezét a hátamon,ha értitek,meg megölelt hátulról és felemelt és eléggé meglepőddtem,bár mindketten odavoltunk a bandáért és be voltunk sózva. Szerintetek?
2016. márc. 7. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
ha már be voltatok sózva, akkor ne ez a koncert adja meg a közös hangot... flörtölnilehet tekintettel, mozdulatokkal, beszéddel stb, és bár én osztom a helytől és időtől függetlenül bármikor flörtölhetünk dolgot, persze munkahelyen nem kéne, de azt is csak mértékkel.. és tudni kell, mikor lehet..kapj el néhány egymás szemébe nézünk pillanatot, és úgy kell nézned hogy belehaljon..ha olyan helyzetben vagytok, érintsd meg a vállát, a karját stb ugyan már nő vagy, tudnod kellene :)
2016. márc. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gnoomage ***** válasza:
Nope, én is felkaptam már nem egy olyan lányt koncerten akikkel nem akartam semmit utána... Az meg, hogy véletlen hozzád ért semmit sem jelent, főleg a hátadnál... Ha pl megmarkolta a segged, na az már talán, bár koncertnél ez se biztos indok, ez is csak a hangulat miatt lehet rengeteg esetben...
2016. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!