Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha néha elsütök egy viccet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha elsütök egy viccet egy kollégám irányába, akkor az már flörtölés?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
attol fugg hogy milyen vicc es mennyire veszi a lapot a masik ??
2016. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szexi vicc? És élvezed a figyelmét?

Akkor igen. Ha csak úgy poén, akkor nem.

2016. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szexi vicc. Munkával kapcsolatos apróságok.

Szeretek úgy dolgozni, hogy közben szórakozom is amin lehet :)

Ez a kolléga úgy érzem veszi ilyenkor a lapot, mármint érti a poént, de mégis iszonyú visszafogott. Erre én is elkezdtem visszafogni magam ebben, mert megijedtem, hogy netán félreérti.

2016. febr. 25. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi folyton szivatjuk egymást kollégámmal, néha még félreérthető poénokkal is, mégsincs köztünk semmi. Hasonló korúak vagyunk, és ha fáradtak vagyunk nagyon sokat baromkodunk. Szerintem ember függő, aki ezt annyira nem szereti hagyni kell.
2016. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!