Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Balassagyarmaton romantikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balassagyarmaton romantikus hely Nem szórakozó hely hanem ahol lehetünk 2esben?

Figyelt kérdés

Szeretném bevallani hogy szeretem

Ő már régóta szerelmes belém

De azt nem tudja hogy én szeretem

És balassagyarmaton valami jó hely kellene



2016. márc. 8. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Art Café a főtéren. Nem mondom, hogy egyedül lesztek, de hétköznap elég gyér a forgalom, ha valamelyik hátsó asztalhoz ültök, simán megvan a "kettesben" illúziója. De jó a Svejk vagy a Dolce Vita étterem is. Olyan igazán romantikus helyet nem ismerek a városban. Maximum leülhettek a ligetben egy padra, de ahhoz meg azért még hideg van.
2016. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom melyik az az art café de az nem jó olyan kellene mint pl a liget és arra már én is gonsoltam csak nem vagyok gyarmati és hátha jobban ismerik itt
2016. márc. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!