Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok ha így hívna el titeket randizni egy fiú?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy lány és eddig nem nagyon beszélgettünk csak max pár mondatot, arra gondoltam hogy csak simán odamegyek hozzá és elhívom.

Ezt nem érezné túlságosan tolakodónak? Mert túl sokat nem tud rólam és én se tudok róla csak néhány dolgot.

Mert úgy biztos nem akarom csinálni, hogy csak összebarátkozok vele úgy hogy nem ismeri a szándékaimat, mert a barátzónába kerülök.

Most ez a kérdés elég furcsán hangozhat, csak eddig még nem nagyon volt barátnőm és nem tudom hogy hogyan is mennek a dolgok.


2016. márc. 9. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly hasonlót csináltam és nem lett jó vége..

Legalább kicsit próbálj meg előtte közeledni, hogy ne lepje meg nagyon!

2016. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Előbb mindig egy hét beszélgetés, ennyi idő alatt nem kerülsz barátzónba de nem lesz tolakodó az elhívásod
2016. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en is ilyen helyzetben vagyok de en facen tervezek kozeledni
2016. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért facen??? a lányok sokkal jobban értékelik, ha személyesen beszélsz velük... nem, mint egy töketlen kisfiú, aki az internet mögé bújik, és élőben nem mer beszélni a lánnyal! :P :d
2016. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es mond valamit, érdemes lenne fokozatosan, egyre több beszélgetéssel jelezni felé, hogy érdekel téged. Ha te is tetszel neki, akkor 1-2 hét alatt már megfordulhat az ő fejében is, hogy szívesen elmenne veled valahová, és akkor nem lesz olyan sokkoló számára a kérdésed.


Sok sikert!


26/L

2016. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!