Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit reagálnátok ha elhívtok egy lányt randizni és a lány javasol egy másik helyszint?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném miért nem jó amit én javasoltam, és miért akar ő másik helyszínt. Egyébként meglepődnék. Hangulatomtól függ, de az is lehet hogy ideges lennék, és el sem mennék. De próbálok normálisan viselkedni, mert ha ez nagy probléma, akkor mi lesz majd később?
2013. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyik akivel randiztam, így reagált: oké.

és kész, elmentünk oda, ahova én akartam.

ő egy kávézót mondott mert az jutott eszébe, de elég nyüzsgős hely és 1. randin meg az számít hogy megismerjük a másikat meg beszélgessünk, de ott a zajba nem lehet.

szóval örült, hogy találtam egy nyugisabb helyszínt

2013. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy ezek szerint mégis csak otthon maradt a pasija és nem ment dolgozni...
2013. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

Nem az a lényeg,hogy hol vagyok,hanem,hogy kivel.

2013. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javasolni lehet, de úgy is oda mennénk ahova én akarom, hogy menjünk, ha pl azt mondod étterem, elvinnélek egy lepukkant helyre, és ha rinyálnál akkor tudnám, hogy már az elején így viselkedsz, akkor később csak rosszabb lesz.
2014. márc. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!