Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért becéz, ha nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért becéz, ha nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a másik osztályban, aki folyton becézget pl. Kicsi Kata, Katácska stb. Senki se szokott így szólítani és ő se becéz senki mást. Már régebbről ismerem (még oviból) és most a két osztály ment együtt kirándulni. A kirándulás elején kezdett így szólítani és nem értem miért. Nem hiszem, hogy tetszek neki mert egyrészt elég "menő" és jól is néz ki, bárkit megkaphat, a legtöbb lány oda van érte, ő meg nyilvanvalóan a tudtára szokta adni egy lanynak ha akar tőle valamit. másrészt egyáltalán nem úgy viselkednik mint akinek tetszik valaki. Néha elkapom a pillantását de nem keresi a társaságomat soha. Amúgy egész jól kijövünk egymással mint haverok csak ezt nem tudom hova tenni.

Esetleg befolyásoló tényező lehet valamiben hogy barátom van?


2016. márc. 10. 21:45
 1/2 anonim válasza:

OFF én is Kata vagyok?(LOL)

Véleményem szerint tudja,hogy minden lányt megkaphat és talán az ujja köré akar csavarni ami gondolom nem is lenne nehéz neki.Hogyha nagyon belé vagy habarodva és kialakulna belőle egy kapcsolat járhatsz vele de készülj fel arra ,hogy hamar lepattinthat ha kap egy olyan lányt aki szerinte jobb nálad.Légy figyelmes! ;)

2016. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De miért akarna az "ujjai köré csavarni" ha a legtöbb lányra épp hogy csak egyet kell kacsintson és máris a lábai előtt vannak..
2016. márc. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!