Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exem ujra ossze akar velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem ujra ossze akar velem jonni es mindig ir, aranyos, jofej velem de neha mar sok es en mar nem akarok tole semmit max baratsagot de o ezt nem erti meg, nincs azzal baj h beszelunk de ne egyfolytaba mert ez nagyon idegesit, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Amugy nem is ertem mit akar meg hiszen o talalkozgatott egy olyan lannyal akivel utaljuk egymast es ezen sokat veszekedtunk aztan mikor mar az a pletyka jarta h egyutt vannak egy kis ido mulva szakitottam vele es nem szepen valtunk el egymastol. En nem voltam vele durva viszont o velrm az volt meg utana meg irt is nekem h en miattam ment tonkre az egesz..... Amikor meg egyutt voltunk akkor is mindig minden ugy volt ahogy o akarta. Fuj ebbol is elegem volt mar nagyon. Nehogy mar ramertesse h megint egyutt legyunk.

2015. dec. 25. 00:53
 1/4 El Greco ***** válasza:
Megmondtad neki egyenesen hogy álljon le?
2015. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kormold ki a fingóját
2015. dec. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sose ismete be h hibazott csak azt mondja meg most is h en bekepzeltem azt h azzal a lannyal volt valami. Nincs igaza mert mindenki csak nezett a suliba h egyik szunetbe velem masikba meg a masik lannyal talizik es ez nekem eleg megalazo volt. En sose voltam mas fiuval akkor neki se kene.
2015. dec. 25. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Tilatán, hogy ne tudjon írni, suliban meg csal egyszerűen nem figyelnék rá.
2015. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!