Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Oda szeretnék menni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda szeretnék menni egy lányhoz mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Szemezek egy lánnyal már egy ideje, látom rajta, hogy kicsi félénk, mert el húzza a fejét, mert sokáig nem mer a szemembe nézni, már mosolygott is rám, csak annyit tudok róla, hogy milyen városban lakik.
2016. márc. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek egy "Szia :)" is megteszi.
2016. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia hány évesek vagytok?
2016. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Én 21. tudtommal ő meg 18-19 körül van.
2016. márc. 12. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi a választ :)

szerintem igaza van az elsőnek a többi majd jön :)

2016. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak itt az a gond, hogy kondi teremben szoktam vele találkozni, és ha véletlen nem jön össze, akkor kicsit kínos lesz utána vele a találkozás.:S
2016. márc. 12. 20:13
 6/7 anonim válasza:
Annyi az egész, hogy odamész hozzá, leszólítod, és valami általános témáról elkezdesz vele beszélgetni. Bármiről. Ami épp eszedbe jut. Megteszi egy olyan rövidke kis kezdés is, hogy szívesen megismernéd. Ha nem agyhalott a csaj, leesik neki, mit szeretnél. Nem kell ráparázni, légy határozott és magabiztos, nem fog megenni. :) A görcsöt se érezze rajtad, nagyon taszító tud lenni.
2016. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehet ez kicsit gáznak hangzik de először írj neki fb-n

Ott megismer, h milyen vagy és akkor élőben is könnyebb a beszélgetés

2016. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!