Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Meg par honappal ezelott megismertem egy fiut, aki rogton nagyon megtetszett! Szerencsere ez kolcsonosnek bizonyult, es 2 hetig kavartunk is. Aztan valahogy megszakadt a kapcsolat...nem irt tobbet...

Erre kb 2 hete ramirt mintha mi sem tortent volna, mar ugyvolt hogy talalkozunk de nekem le kellett mondanom mert kozbejott valami! Erre igy kb negyszer is irta utanna hogy de mindenkeppen menjunk el kavezni. Utoljara nonapkor irt, azota nem... Pedig tegnap elott volt a szulinapom... Arra sem irt. Nem ertem hogy mi van :(( szerintetek mi lehet ennek az oka? Nagyon elszomorit:(


2016. márc. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az az oka hogy nem latja hogy viszonoznád és azt gobdolja hogy nem érdekled őt. Néha zökkenj ki a tökéletes női logikádból és női gondolkodasodból is, és gondolkozz a fiú fejével is --->

,, hmm mindig csak én írok neki, nem is válaszol, lehet mégse kellek neki"

2016. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De en mutatok fele erdeklodest!!!! Csak annyi hogy en nem irok ra...
2016. márc. 17. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy az a randilemondás hogyan történt. Utána mint írtad még négyszer írt, hogy szeretné ha leülnétek kávézni. Gondolom nem véletlenül akarta, lehet valami fontosat akart volna veled megbeszélni, de te nem mentél el 4-ből egyszer sem. Ha ezt egy férfi fejével végiggondolod, kb. úgy érzi, hogy csak akkor kellene neked, amikor szükséged van rá, ez pedig egy normális pasi számára ritkán vonzó dolog. Taszítja a legtöbbünket.

Még akkor is ha ez nem szándékos részedről, neki az ilyen kis tüskéid fájdalmat okoznak, és senki nem szereti a kaktuszt ölelgetni. Mindenképp jobb volna ha le tudnátok ülni megbeszélni ezt, de legfőképp gondolkozz el azon, hogy ha valakivel komolyan kapcsolatot akarsz, akkor hacsak nem létszükséglet, vagy valaki élete nem múlik rajta, akkor nem mondasz le randit. Ha több időt nem is tudsz, de pár percet mindig szakíts arra aki azzal keres meg, hogy légyszíves találkozzatok, mert valószínűleg nem tenné, ha nem lenne fontos neki az hogy lásson.

2016. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy negyszer mondta, azt ugy ertettem hogy egy beszelgetes alatt! Szoval igy irta hogy akkor tenyleg potoljuk be stb... Es en meg mondtam hogy persze, mindenkepp! Egyaltalan nem utasitottam vissza. Szoval abban maradtunk most hogy talalkozni fogunk. Csak nem beszeltuk meg h hol es h mikor... Es azota meg nem ir... Irjak en neki??
2016. márc. 18. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos ha azóta nem írtál neki helyet és időt, hogy mikor találkozzatok, akkor lehet nem ártana. Ugyanis lehet azt várja.

De ha el tudod érni személyesen, lehet jobb lenne és ha "véletlenül" összefutnátok és akkor beszélnétek meg a kávézós talit, esetleg ha van rá mód ejtsétek meg azonnal. Sok félreértést tisztázhatnátok így, mert gyanítom ilyesmiről van szó. Valamit ő konkrétan másképp értelmezett mint te valószínűleg.

2016. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!