Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti randiznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
160cm és 55kg vagyok és ez miatt nagyon bizonytalan. Mikor a suliban is mellettem állnak a pálcikalábú lányok olyan rosszúl érzem magam. Nekem nagyobb fenekem van és a combjaim sem olyan szép vékonyak. Már 1 éve országúti bringázom és figyelek is mit eszem mégsem változott. Ezért még bulizni vagy akár egy nagyobb társasággal elmenni sem merek sehova. Nem, hogy randizni valakivel. :\ 17\L

2016. márc. 18. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt kép nélkül nem lehet megmondani, van aki még ennél 10 kilóval többel is nagyon jó alakja van (160-165 centi körüli magassággal), van olyan pici lány akinek már 55-60 kilóval is lóg a hasa. Genetika függő.

Egyébként az szerintem sokaknak előny, ha lánynak van feneke :D

2016. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

nagy? *.* az neked se legyen nagyobb gondod mint hogy van mit fogni rajtad

amugy ha ez téged zavar akkor olvasd el a sárga kapszulát mert a bringa nem hatékony a másik meg nem tudom mit eszel

sargakapszula.hu

2016. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
Most láthatatlanba beszélek csak, mert nem tudom mit értesz "szép vékony" alatt. Én szeretem, ha egy lányon van egy kis "husi" . A pálcika vékony lábú lányokat nem szeretem. Barátnőmnek sincs vékony combja, pont olyan kis "fognivaló". :D A nagyobb fenék sem hátrány, szerintem.. én pl. szexibbnek tartom a teltebb / husisabb lányokat, de persze, kinek mi. Emiatt ne érezd magad rosszul. Amiket leírtál, hát.. nekem a barátnőm is ilyen, csak 165cm és 58kg. :D
2016. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig az 55 kg az nem sok szerintem, a 160cm-hez sem. Nyílván kép nélkül nehéz megmondani, de valószínűleg semmi baj az alakoddal :) úgyhogy igen, ha szimpatikus a lány randiznék :D
2016. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a testsúly ideálisan tűnik srác szemszögből!:D Nekem nem csak a vékony lányok tetszenek!

De egy kép érdekelne rólad privátban ! :) Úgy többet tudnék mondani.

2016. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így elsőre pont az ideálom vagy :) 17/F
2016. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a fiúknak nem a pálcikalábú lányok jönnek be. Most már a sztárok között is a nagyobb fenék meg comb a divat. A férfiak pedig kifejezetten azt találják szexuálisan vonzónak, ha egy nőn van mit fogni, ha szép formás, nem azt, ha pálcika.

Egyébként tökéletes a súlyod, ha ennél kevesebb lenne, akkor már csúnyán vékony lennél.

2016. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján tökéletes :)

Én soha sem szerettem a nagyon vékony lányokat, mellesleg bután nézne ki mellettem, mert én sem vagyok túl vékony.

Ha szeretnél beszélgetni, akkor Írj nyugodtan privátban, esetleg egy találkát is megejthetünk :) 17/F

2016. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!