Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznatok a megjavult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznatok a megjavult "regen mindenki baratnoje" titulust hordo lannyal?

Figyelt kérdés
30 vagyok a lany is, regen tenyleg eleg konnyuveru volt, allitolag, de azt o sem tagadja, hogy sokat randizott. Gondolom mar neki is benott a fejelagya. Beultunk egy pizzeriaba, es a futarok is meg a pizzasuto is neven koszontotte azzal a gunyos mosollyal, amikor tudjatok erzekeltetni akarjak, hogy ok, ezzel a sraccal jottel de nekunk meg voltal. Persze ugytettem, mintha nem vettem volna eszre, mert nem akartam zavarbahozni. Aztan vegul is csak 2 uditot ittunk es atmentunk egy szomszed varos ettermebe. Itt megemlitettem a ket sracot, mondtam neki, hogy lattam, hogy kenyelmetlenul erzi magat ezert akartam mashova jonni. Na attol felek igazan, hogy a barati tarsasagbol is lehet olyan(ok) akikkel volt dolga, meg picit azis, hogy ha kimegyunk foleg mikor gyerekek is lesznek, egy varosi rendezvenyre ilyen esetek lehetnek. De a legnagyobb gondom, hogy lehet ez nem szeleburdisagbol volt a reszerol, hanem biologiai ( feher maju) mert akkor konnyen raadhatja a fejet egy-egy kalandra. Azt meg nekem nem venne be a gyomrom. Meghogy en legyek az .... A ferje, kinek? Tudod akit multheten ezis meg az is megfektetett, mert normalis csaj, de nagy az etvagya. Mi legyen?

2016. jan. 28. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem járjatok Egy darabig és meglátod,hogy tényleg megjavult-e vagy ismét "vadászni" kezd.
2016. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A feleségem olyan nő volt, akire azt szokás mondani, hogy több fszt fogott, mint kilincset. De nem azért, mert olyan fene nagy étvágya volt (bár szerencsére ebben sem szenved hiányt), hanem mert csakúgy, mint én, ő is az igazit kereste. Ha valaki ilyen, vagy olyan okból nem felelt meg neki, azonnal lapátra tette, és továbblépett. Nekem közel 50 kapcsolatom volt, neki is legalább tíz. (Sok éve a feleségem, de nem kérdeztem erről. Ő sem engem.) A múlt elmúlt. Általa lettünk olyanok, hogy éppen beleklappoltunk egymás elképzeléseibe, s noha a lángoló szerelem már sok éve elmúlt, az együvé tartozás olyan mélységeibe értünk el, ahonnan valóban csak a halál tudja kiszakítani valamelyikünket.

Gondolkozz logikusan. Ha barátnődnek sok kalandja volt, nyilván van viszonyítási alapja. Ennek birtokában választott téged. Ez azt jelenti, hogy (eddig még) olyan pasinak tart, akihez érdemes kötődni, akihez érdemes hűségesnek lenni. Persze, ha a későbbiekben nem felelsz meg a vizsgán, te is repülsz, mint előtted sokan mások.

2016. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan arról van szó, amit az előttem levő mond. Nekem is sok partnerem volt, folyamatosan az igazit kerestem, ha valami nem stimmelt, akkor rögtön lapátra tettem az illetőt. Azóta persze már rájöttem, hogy nem létezik tökéletes ember, sem tökéletes kapcsolat, így már sokkal több mindent elviselek, sokkal kompromisszumképesebb vagyok, régóta vagyok együtt a párommal, sosem csalnám meg. Bár a szerelem elmúlt kettőnk között, nem érzem úgy, hogy mi valaha is különválunk majd. Remélem tudtam segíteni :) N/26
2016. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Én a helyedben záros határidőn belül túladnék egy ilyesmi nőn...Hát ebbe bele lehetne bolondulni...Mármint abba, hogy BÁRKI hímnemüvel szóbaelegyedne a nőci BÁRHOL, aztánmeg törhetném a fejemet vég nélkül hogy:"Namost megvolt ennek a palinak vajon a nőcim, avagy sem? Hát nemis tudom...Kicsit gyanúsan sokat mosolyognak egymásra...Vagy csak bebeszélem magamnak"? Hű...Hát az ilyen szituk nekem nemnagyon hiányoznának...
2016. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mennyire szereted.

Ha szereted és tényleg vele akarod leélni az életedet, akkor hagyjatok mindent a hátatok mögött és költözzetek más városba. Én is ilyen voltam. Nem jókedvemből éltem úgy, ahogy éltem, hanem nagyon durva szeretetéhség miatt + önbecsülés hiánya miatt. Sajnos vannak, akiknek ezt dobja a gép.

2016. márc. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!