Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz, ha egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy 17 éves fiú egy 25 éves lánnyal jár? Illetve a szülők mit mondanának szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 02:01
 1/8 anonim válasza:
Vigyázz, nehogy kihasználjon vagy átverjen valamivel.
2016. márc. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
1. vagyok, még hozzáteszem, hogy a szülők nem fogják érteni, hogy a lány mit akarhat egy nála jóval fiatalabb fiútól.
2016. márc. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyanakodni fognak, hogy a lány kihasználni akarja a fiút, vagy túl éretlen, stb.
2016. márc. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz
2016. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Haveromnak elso csaja 23 volt es 17 volt nincs abba semmi gond hamarabb szetteszi a labat
2016. márc. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eléggé.

A 25 éves lány inkább már nő..

2016. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Attól függ kinek lenne gáz: a fiúnak vagy a lánynak. ;)


Szerintem a fiúnak megtiszteltetés, ha idősebb lány figyelmét fel tudja kelteni (feltéve, hogy tényleg normál járásról beszélünk). Hiszen a lányok ilyen fiatalon az idősebb srácokat keresik alapjáraton.


De lehet, hogy ez ma már nem így van. ;)

Egyébként én is így kezdtem annó: az első lányok az életemben mind idősebbek voltak nálam (még ha csak hónapokkal is, ami nem volt annyira feltünő).

2016. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ott se normális a nőci az tuti
2016. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!