Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ciki, ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki, ha egy srác favicceket mesél az első randin?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lany de szerintem igen az..
2016. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon. Mßeg az is, ha nem favicc, hanem normálisabb.


Nincs szörnyübb, mint egy olyan valaki, akiböl gombnyomásra döl a vicc!

2016. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha végképp nincs miről beeszélgetni, akkor figyeld meg hogy a végstádium hogy elked viccet mesélni a partner, vagy az időjárásról beszéltek. De az is eshetőség hogy odavan a viccekért
2016. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jó, ha egy srác humoros, és nekem az is bejön, ha egy srác próbál humoros lenni a kedvemért, de qvára nem megy neki :D Nincs annál viccesebb :'D Nekem bejönne :)
2016. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak megszeretett volna téged nevettetni :) ezzel nincs semmi baj. szerintem :)
2016. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ht én szabad lélek vagyok, és jókat nyúlnák a próbálkozásain. Ez még cuki is tud lenni. :D
2016. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, szerintem az. Persze ha jobban ismered a csajt, akkor egyet, de csak ha már tényleg nincs miről beszélni. Én röhögnék ha egy pasi vicceket mesélnek randi közben, és az egészre úgy gondolnék vissza mint egy vicces dologra, így nem venném komolyan a dolgot. Legalább ne az 1. randin.
2016. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Recccccs....
2016. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!