Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök az osztálytársnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök az osztálytársnőmnek?

Figyelt kérdés
Sokszor kezdeményez beszélgetést, amikor mással beszélgetek, akkor is néha bekapcsolódik, meg szeret viccelődni velem. Szívesen ül mellém, meg annak is örül, ha én ülök mellé. Szereti nézegetni a füzeteimet, mert tele vannak rajzokkal, firkákkal és azok neki tetszenek(pedig ezek csak ilyen ronda kis firkák,amiket unalmamban csinálok), néha ő is belerajzol a füzetembe. Több teremben is egymás mellett ülünk, és mindig nagyon jól szórakozunk egymás társaságában. Én kedvelem őt, meg tetszik is, viszont nem tudom, ő hogy van ezzel, mivel osztálytársak vagyunk, így nem akarok semmit elrontani, mert nap mint nap találkozunk.
2016. márc. 25. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,a leírtak alapján nem tudom eldönteni.Biztos vonzódik hozzád,de lehet,hogy csak barátilag,viszont simán lehet hogy te is bejössz neki..ha nem akarsz semmit elrontani azzal,hogy rákérdezel,szerintem várj valami egyértelműbb jelre.
2016. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!