Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az elsö csók hogy kezdodjon\mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elsö csók hogy kezdodjon\mikor?

Figyelt kérdés

14 vagyok és még nem csókolóztak!

Most van egy barátnőm egy suliba járunk és én nagyon várnak hogy suljon el az első csók de ö valamiért nem akkarja vagy nem tudom!

Segitsetek.


2016. márc. 26. 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erezni fogod amikor itt az ideje
2016. márc. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KedvesPitypang válasza:

A csókot mindig a pillanat szüli. Ha bevállalósabb vagy, akkor lekaphatod esetleg random, mert úgy nem számít rá, szóval tiltakozni sem tudna... Persze előfordulhat, hogy megsértődne vagy hasonló. a másik opció, hogy pl. búcsúzásnál egy randi végén, akkor lehetséges, hogy már ő is számít rá és talán nem húzódozik annyira. De beszélhettek is róla egészen őszintén egymással, nincs abban semmi gáz és lehet többre jutsz vele, mint a folyamatos "jókor, jó helyen" időpont keresgéléssel!

16/L

2016. márc. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi szépen!

A"lekapast" hogy kéne csinálni??

2016. márc. 26. 19:43
 4/5 KedvesPitypang válasza:
Úgy, hogy beszélgettek, te hallgatod őt, ráfókuszálsz a szájára, majd mikor nem számít rá, megcsókolod.
2016. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi :-)
2016. ápr. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!