Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti randiznátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti randiznátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nos..16 èves vagyok ès találkozni fogok egy fiúval,aki eszmèletlenül bejön nekem,ő viszont elèggè kimutatja hogy fontos neki a külső

Èn pedig..hogy is mondjam,legszivesebben elásnám magam a földbe,ès fèlek hogy nem fogok neki tetszeni

Kb 168-171 cm magas vagyok ès 55-60 kg ..tehát elèg magas vagyok ,csontos testalkatú,viszont mègsem annyira pálcikatestalkatú,hiszen derèkben van mint rajtam fogni,a lábaim viszont kifejezetten hosszúk ès vèkonyak..tehát nyúlánk testalkatú vagyok..olyan aranyszőkès-vörösesszőkès hátközèpig èrő viszonylag egyenes hajam van,fakó(picit fehèr) bőröm van,van hogy kipirosodik az arcom(pl orrnyereg,orrtő).. Egy picit szeplős vagyok..a szemek kèkes zöld,ès viszonylag formára szedett szemöldököm ès telt ajkam van..picit pattanásos nèha a homlokom..öltözködèsről csak annyit,hogy nagyon átlagosann öltözködöm..általában farmer-póló-tornacipő vagy a cicanadrág -elegánsabb pulcsi kabát bokacsizma összeállítást választom..

Mit szóltok,ezek alapján tetszenèk nektek?randiznátok egy ilyen lánnyal?vajon fogok neki tetszeni? Előre is köszi



#fiú #randi #lány #szép #ideál #csúnya #bizonytalanság #külső megjelenès #előítèletek
2016. márc. 29. 01:07
 1/6 Fruzs33 ***** válasza:

Én majdnem ilyen vagyok mint te!

Az a különbség,hogy én 160 cm magas vagyok,tehát alacsony,súly stimmel,barna hajú,és nekem a nyakamig ér a hajam,nekem is elég fakó,fehér bőröm van,nekem is kipirosodik könnyen az arcom,én is szeplős vagyok,nekem is zöldes-kék szemem,nekem is viszonylag formára szedett szemöldök,nekem is telt ajkam van,nekem is néha pattanásos a homlokom,én is tök átlagosan öltözködöm.

Tehát,mint látod,vannak közös pontjaink.

De szerintem amúgy befogsz jönni neki.

2016. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Lehetnél kicsit magabiztosabb az elmondottak alapján nem kellene elasnod magad telt ajkakkal es hosszu lábakkal egy férfinal nem lehet mellé lőni de ha Ennyire csak a külső érdekli akkor nemhiszem hogy sokat adna a belső értékekre ami lényegesen fontosabb egyszer mindannyian megöregszünk es akkor mar csak az marad. :)
2016. márc. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Uh.. Megfogtal.. A szeploket es a vörösöket imádom.. A külső leirasodbol mivel a szemed is szep nekem pont jo..

17F

2016. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én hatszor is meggondolnám, hogy olyan pár kell-e nekem, aki ennyire a külsőségekre hajt.
2016. márc. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Sajnos az van hogy az olyan fiuk akiknek a külsőd számít akkor inkább a melledre és a fenekedre gondolnak. :(
2016. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az önbizalom fontos adaléka a külsőnek. hiába vagy a világon a legszebb, ha nem tudsz hozzá úgy is viselkedni, hogy ezt érezzék rajtad és nem azt, hogy elásnád magad...


a leírás alapján szerintem szép lány lehetsz, nekem biztos bejönnél, ha a megfelelő kisugárzásod is megvan hozzá. szerintem ezzel a sráccal sem lesz gondod, csak viselkedj magabiztosan!

2016. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!