Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmet levenni a lábáról?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem annyira régen jöttünk össze (1,5 hónap). Sokszor szoktunk találkozni. És nem szeretném, hogy "megunjon" engem. Lányok a barátotok mit tesz meg azért, hogy ti a legjobban érezzétek magatok vele? Mit szerettek ha tesz, vagy éppen mit nem tesz? Csak szeretnék neked kedveskedni, mert nem szeretném elveszíteni őt. És hogy mindig nagyon jól érezze magát amikor velem van. Előre is köszönöm! 15/f, 15/l.

2016. ápr. 4. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi épp ma beszéltunk a baratnoimmel, hogy milyen jo lenne, ha kapnank viragot:D Mert szerintunk az abszolut nem snassz, soot, nagyon szép gesztus, es tok jo dolog, ha egy kicsit kedveskedni akarsz:)
2016. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor viszek neki ajándékot. Vittem már virágot is, csokit, bonbont. Ami csak eszembe jutott. Látom rajta, hogy örül neki. Persze nem szeretném, hogy úgy érezze akármit megkaphat. Bókolok neki, ha látom, hogy valamit nem szeretne azt nem erőltetem. Nagyon jól kijövünk egymással. Köszönöm szépen a választ! :)
2016. ápr. 4. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sokszor viszek neki ajándékot"

Ne! Az ajándékozást ne vidd túlzásba, egy idő után át fog csapni egy eléggé ellenszenves dologgá, ha mindig ajándékot kap. Az ajándékra megvan a megfelelő alkalom, az elhalmozásnak semmi értelme...


Ha megun, akkor megun. Nem fogsz tudni ellene mit tenni. A kérdésedből ítélve valami pluszt akarsz önmagadhoz hozzáadni, de pont ettől nem leszel önmagad. Önmagaddal próbáld meg magad mellett tartani, és ne egy kitalált karakterrel, aki már nem te vagy.

2016. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Most el kellene gondolkodnom a dolgokon. Amikor vele vagyok, tényleg magamat adom. Én csak azt szeretném, hogy jól érezze magát velem. Eddig ő a legaranyosabb, legkedvesebb barátnőm. Ameddig csak tudom, megtartanám. Köszönöm a választ!
2016. ápr. 4. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok ki egy-két újabb közös programot. Itt a jó idő, csináljatok kinti programokat. Menjetek el pl.: piknikezni, sétálni, sportolni, stb.
2016. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok helyre elszoktam vinni őt. Már nincs is nagyon ötletem merre tudnám elvinni őt. Köszönöm szépen a választ!
2016. ápr. 5. 22:00
 7/9 anonim válasza:
Merre felé laksz? Allandoan koltoztunk igy nagyon nagyon sok várost ismerek màr. Lehet tudnek jo otleteket adni ahhoz hogy merre menjetek. :)
2016. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem is szép gesztus egy csokor virág, esetleg egy nyugisabb zene stb.:


https://www.youtube.com/watch?v=JaK6iY8sW7E

2016. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezen kicsit nevettem.:D Az szerintem mindegy, hogy merre lakunk. Nagyon sokszor találkozunk és szinte mindig máshova megyünk. Csak azt akarom, hogy maradjon velem és hogy a legjobbat meg tudjam neki adni. Mert ha neki nincs jó kedve, akkor nekem sincsen. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)
2016. ápr. 10. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!