Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szégyellem a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem a barátnőmet mindenki előtt de főleg a szüleim előtt és a barátaim előtt, mert kicsit molett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Értelmes választ vagy privátot kérek, köszönöm!

2016. ápr. 4. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
akkor ne járj vele...
2016. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szégyelled akkor nem szereted. A válasz ennyire egyszerű.


23/F

2016. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem szereted
2016. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ne járj vele. Add nekem. :S De most tényleg? Ha szégyelled, akkor igazán szereted? Nekem ha lenne egy barátnőm, büszkén felvállalnám legyen bármilyen. :) De te... Most őszintén. Szerinted a külső határozza meg az embert? (Jó a plázaribiket igen, mert nekik csak külsejük van, de akkor is) Gondolkozz hogy mit akarsz attól a lánytól.
2016. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

URISTEN az ilyennek miért van barátnője?

szerencsétlen nyomorék

2016. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne egy barátnőm akit igazán szeretnék, akár molett kenne akár nem nem szégyelleném sehol se. 16\f
2016. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ugyan mi bajod lenne, ha bemutatnád nekik? Elégetnének máglyán?

Vagy szereted és nem szégyenled vagy a büszkeséged fontosabb?

2016. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Szegyelheted magad, hogy ezt mondod. Szegeny lanyt nem is szeretem, nekem mennyire rossz erzes lenne, ha a fium ilyen lenne, ne tedd ezt vele, inkabb szakits, ha ekkora bunko vagy.

Bocsi az ekezetekert.

2016. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
háát nekem is volt egy barátnőm, akivel szintén hasonló problémám volt, csak az ő esetében az volt a gond, hogy elég "paraszt" volt és mocskos szájú. Imádtam, de féltem bárkinek is bemutatni, mert nagyon közvetlen volt mindenkivel, de 2 perc után tuti belökött vmi káromkodást, uh sokáig nem bírtam. Ha ennyire szégyelled, akkor nagy eséllyel ez a kapcsolat se fog sokáig tartani.
2016. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
#9: nekem bejönne a csaj, honnan szedted?:DD
2016. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!