Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik? 22/F Ti mit tennetek a helyembe?

Figyelt kérdés
Szoval egy suliba jarunk, nagyon szeeep, DE mult heten nem is tudom mar hogy tortent, elkezftuk beszelgetni es egy dlgot vettem eszre ami nem tetszik rajta, elol az elso 2 foga elegge kiallos....sokat godolkoztam hogy eze utan meg tetszik e, vagy akarnak tole esetleg valami komolyabbat is, de nem tudom...meg mindig sokat gondolok ra, nagyon szep es kedvec, cuki..

2016. ápr. 8. 07:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Légyszi kort és nemet is írjatok. Koszi
2016. ápr. 8. 07:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Először magadban tisztázd le. Tetszik annyira és kedves annyira, hogy ezt az apró szépséghibát el tudd fogadni? Amíg nem tudod eldönteni, ne közeledj olyan értelemben hozzá, nehogy a végén megbántsd.
2016. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és 24\L
2016. ápr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jesus..:D Ha van egy csaj aki tetszik akkor nem igazán foglalkoznék olyan dolgokkal mint két kiálló fog..D: az amúgy is javitható szépséghiba.

23/f

2016. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A csaj tetszik, egyertelmu, de a fogai viszont nem. Nem fogom ot megbantani.
2016. ápr. 8. 07:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de 22 éves korodra ilyen apró dolgok döntik el hogy egy lánnyal összejöjj aki tetszik?

Rajtad szerinted minden tökéletes???

2016. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy 22/f, és nem 12/f?
2016. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy. Még ha úgy döntenél, hogy ennek ellenére is tetszik neked, akkor sem lenne biztos, hogy te kellenél neki.
2016. ápr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
22....Már miért lenník naiv??
2016. ápr. 8. 10:16
 10/11 anonim válasza:
Sírok :DDD ne haragudj, de nagyon nem tudlak komolyan venni :DD
2016. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!