Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolom ezt nagyjából...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom ezt nagyjából minden pasiról?

Figyelt kérdés
Valószínűleg velem van a baj, de egyetlen olyan pasit sem szoktam látni se suliban, se utcan se sehol aki jól nézne ki. Akivel eltudnám képzelni, hogy akár meg szerelmes is legyek belé. 16 éves vagyok sosem volt még párkapcsolatom, és attol tartok, hogy igy nem is lesz. Olyan mintha minden pasi csúnya lenne. Ezen hogy tudnék segíteni magamon?

2016. ápr. 2. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy leszbikus vagy csak még nem tudod.
2016. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy túl válogatós vagy.
2016. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem a külsejébe fogsz beleszeretni a bizonyos személybe. Szerintem a legtöbb ember nagy tévedésben él hogy külső alapján szeret bele valakibe. (Tisztelet a kivételnek)

A tetszés és a szerelem két nagy különböző dolog.

2016. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3. Valaszolonak igaza van:)) ha beleszeretsz a kulseje csak egy kis resze az egesznek...a szemelyisegebe fogsz bele szeretni valoszinuleg es nem a kulsejebe:)
2016. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Biszexuális vagyok, tudom:D és viszont pedig sok lányra tudom azt mondani hogy hű de szép :)

Visszatérve.. Az lehetséges hogy egy fiú személyiségébe szeretek bele, viszont nehez elkezdeni egy olyannal aki külsőre meg nem jön be. Pl most is van egy srác akivel beszélgetek, szerintem tök jófej, kedves, de nem épp olyan jóképű, és legjobb barátnőm is azt mondja hogy csúnya, ez mi ez..? Stb.. Azert ez is eleg szar erzes ilyeneket hallani tőle, és szerintem részben ez is befolyásol..

2016. ápr. 2. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést, hogy leszbikusnak hittelek. :D


Nem biztos, hogy olyan csúnya az a fiú akivel beszélgetni szoktál, lehet, hogy pont nem a barátnőd esete.


És ha szimpatikus akkor nyugodtan barátkozzál vele, kár lenne csak a barátnőd véleménye miatt meg szakítanod vele a kapcsolatot.

2016. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Semmi gond, nem harapok rá:D

Igazabol mar volt tobb srac is es mindegyikre mondott valamit... Megkerdeztem másik baratnőm velemenyet ő is azt mondta hogy nem a legcsunyabb de nem is helyes. És tényleg szerintem sem az, viszont általában ha korbenézek más szép lányoknak a pasijukra sem tudom azt mondani hogy hű de helyes.. Ezzel szerintem nem fogok tudni csinálni semmit, de azért idegesit, mert még is csak jó lenne meglátni a jó pasikat:D

2016. ápr. 2. 21:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy sokkal szebb nő van mint férfi, legalábbis én ezt vettem észre amikor valahová menni szoktam és ezért nem is csodálkozom, hogy ennyi biszex lány van. :D


Sajnos én is a csúnya férfiak táborát erősítem, de ez nem érdekes. :D

2016. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én ilyen forever alone leszek😂
2016. ápr. 2. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogy ne leszel az. :D


Inkább én leszek az. :)


Biztos majd találkozol olyan férfival aki külsőleg és belsőleg is bejön.


Addig is kitartás és járj mindig nyitott szemmel. :)

2016. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!