Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova és hogyan hívjam el első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova és hogyan hívjam el első randira?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy lány nagyon megtetszett nekem. Csak néha látom szembejönni velem az utcán. Még nem beszéltem vele. Először szemeztünk, de általában minden csaj ezt csinálja velem. Tudom, hogy mikor, melyik nap, merre megy (nem kémkedtem, csak láttam :D). Ő 15 éves lehet, én 18. Annyit tudok, hogy érdeklik a filmek, szeret rajzolni és fanatikus kézilabdázó. Ebben az évben végez az általános sulival.


Életemben nem volt még barátnőm, szűz vagyok és nem vagyok valami beszédes típus. Attól tartok, hogy nem igazán tudnék beszélgetni vele, mivel még a barátaimmal szemben is csendes vagyok. Vagy érdeklődjek az ő hobbija iránt és talán megtaláljuk a közös hangot?


Mik azok az általános témák, amiről beszélhetek vele?

Fiú suliba járok, gyakorlatilag még egyáltalán nem beszéltem idegen lányokkal. :s


Egész nap Ő jár az eszemben, este nem is tudok aludni. Az gáz, ha leszólítom az utcán? Nem túl tolakodó?


Első randihely? Nincs Facebookom. Csinálnom kéne? :/



2016. ápr. 10. 09:37
 1/1 anonim válasza:
Figyelj,ha ennyire félénk vagy akkor lehet hogy először netes beszélgetésésen keresztül oldódna egy kicsit a feszültség. Csinálsz egy facebook-ot és bejelölöd rajta. (gyanítom a nevét tudod) Ráírsz szépen és elmondod neki,hogy szoktad látni itt ott és hogy aranyosnak találod. Én agamból kiindulva ha valaki aki nem ellenszenves és így rámír az nyerő. :) próba szerencse. És szerinted előbb ismerkedj meg vele. Ez a randi dolog a semmiből elég elkapkodottnak tűnik :) lehet ha beszélgettek változni fog róla a véleményed. és ne siesd el a dolgokat. 17/L
2016. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!