Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem?

Figyelt kérdés

Vasarnap volt az elso randink, 20 eves a srac. Jol ereztem magam, jot beszelgettunk... Hazavitt, megkoszonte a délutant es mondta ha szeretnem, maskor is kimehetunk. Orultem is meg minden.. Kesobb este irt, sokat beszeltunk mindenfelerol, flort is volt, aranyos volt nsgyon.

Azonban tegnap nem irt. Igaz, csak egyszer volt fenn es sokat dolgozik. Azt meg már vasarnap mondta hogy nem szeret irogatni inkabb eloben beszelni es ehez tartja is magat.. Megis meg vagyok ijedve hogy ma sem keres. Es ha tenyleg igy lesz, mit tegyek szerintetek? Irhatzok szemelyes tapasztalatokat is :) koszii


2016. ápr. 12. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy aktív, nyugodtan írhatsz neki te is. Ha pedig láttad, hogy jól érezte magát veled a randin, akkor biztosan érdekled:) Az, hogy nem írt, nem azt jelenti hogy már nem is érdekled őt, főleg, hogy ő maga is megmondta, inkább személyesen szeret beszélgetni
2016. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!