Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Eddig mindennap beszéltünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindennap beszéltünk, de már két napja nem keres. Nem érdeklem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel eddig tobb honapon keresztul 0-24 beszeltunk.Nehany napja azt vettem eszre, hogy nem keres nem kerdezz felolem csak en kerdezgetem.Utoljara amikor beszeltunk is en irtam neki es semmit nem kerdezett felolem ott szenvedtem, hogy megtartsam a beszelgetest, mindenre egy szavas valasza volt.Azota nem irt.Ti mit gondoltok errol? Nem vagyok az a fajta aki igy ramaszik az emberekre de hozza egesz kozel kerultem es nem szeretnem ha vege lenne.Irjak neki? Ugy erzem csak idegesitem.

2016. márc. 20. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen , én is szoktam ilyent csinálni de csak azért, hogy belém örüljön a csaj tehát amúgy ez egy nagyon görény dolog ő is ezt csinálja ,és direkt. Szerintem ne írj vissza neki ne is kérdezz tőle semmit , mert ha megcsinálod nagyon hülye vagy, és amúgy nem érdemli meg:) tesztként is szoktam ilyet csinálni, hogy meddig lehet elmenni a csajjal (mennyire lehet használni, és mire). Szóval tényleg ne hagyd magad ilyen köc**ögnek mint amilyen én is voltam....
2016. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egy kicsit nem kell egesz nap beszelni
2016. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy dolga van?
2016. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) akkor hagyom is az egeszet, tobben tanacsoltak mar.Utolso, van mobilnete ket napig nem hinnem hogy olyan nagy dolga lenne hogy ne irjon
2016. márc. 20. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Rád unt és már nem kíváncsi rád.
2016. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!