Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet még ilyen fiúval találko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ilyen fiúval találkozni?

Figyelt kérdés

Mondjuk aki nem bunkó. Aki kedves, jófej, vicces, helyes.

És 15-16 év körüli....


2016. ápr. 16. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szalay Ricsi
2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezzel nem mondtál el túl sokat :D eleve a helyes is relativ ugye :D de ugy erzem beletartozok a kategoriaba csak egy ev plusz van rajtam :D de azert irok hogy lasd hogy vannak :D 17/F
2016. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk én. 16F
2016. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 $$$$$ ***** válasza:

Én 15 éves vagyok . :)

Nem vagyok bunkó :)

Haverok szerint vicces is :)

Azt hogy helyes- e azt nem tudom . :D Azt a lánynak kell eldönteni :)

2016. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wolf0101 ***** válasza:
14 eves fiu vagyok, allitolag ezek igazak ram, de en nem tartom magam helyesnek meg ilyesmi. Jah es jo megismerkedni mas velem egy idos lanyokkal (baratilag)(termeszetesen fiukkal is)
2016. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esélytelen... én már 26 vagyok:D
2016. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak ritka mint a fehér holló. Én ilyen vagyok, és utálom magam ezért, mert a lányoknak nem ez kell. Mondhatnak bármit, de ez így van. Én még az olyanokkal is kedves és megbocsátó vagyok akik egyáltalán nem érdemlik meg, például előző barátnőm, szakított velem, egy másik srác miatt, mert neki már kocsija van 17 évesen, és egyáltalán nem haragudtam rá. És tudjátok miért? Mert úgy voltam vele, hogy nekem az számít ha ő boldog és ha én nem tudom olyan boldoggá tenni mint az a másik srác akkor én nem érdemlem meg, és totál megértem a lányt, hogy azt válassza, amivel jobban jár.
2016. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen 16/F
2016. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk a válaszokat! Ha valaki még olvasná a kérdésemet és magáraismerne akkor írjon bátran :)
2016. ápr. 16. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de hetente hány ilyen kérdést akarsz mêg feltenni? :D
2016. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!