Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretnék találkozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találkozni egy fiuval (akivel amugy joban vagyunk) de nem tudom hogy hozzam össze. Valaki tufna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Szoval a fent emlitett fiu volt osztálytársam és nagyon régen beszélgettünk személyesen és fb-n is csak 1-szer de akkor NAGYON kedves volt hozzám és ugy beszéltünk mintha még mimdig osztálytársak lennénk. Mikor utoljára találkoztunk csak álltunk egymás mellett de már az is jo volt. Szoval vele szeretnék találkozni hogy beszélgessünk vagy akármi sak nem szeretném ha félreértené a helyzetet és mivel ilyenekben nagyon félős vagyok nem tudom hogy hogyan csináljam.

U.i: Ez a 2.év az uj sulimban 12/L



2016. ápr. 9. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokat szerettek csinálni?

Ez az infó lényegesen megkönnyítené a dolgomat.

Te végül is csak barátilag szeretnéd elhívni?

2016. ápr. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!