Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el egy lányt randizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A pontos szitu az, hogy egy cégnél dolgozunk, de nem ismerjük egymást. Szerintem ő is látott már engem, mint ahogy én is őt. Hogy hívjam ki? Nem tudom miért, de nem szeretnék csak úgy odaállni elé, hogy tetszik nekem, de ál ürüggyel sem szeretném "bekeríteni" őt. Arra gondoltam, hogy felvenném facebookon ismerősnek, majd ott elmondanám neki, és innentől már lenne miért beszélni vele élőben. Viszont szerintem ez a netes felveszem, ráírok blabla, olyan gagyi, személytelen, de élőben meg nem fogok odamenni hozzá.

Ti hogy csinálnátok? Lányok, nektek mi tetszene a legjobban? :)

Köszi szépen.



2016. ápr. 16. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne facebookon hívd el randizni. Amikor beszélsz vele, legyél magabiztos, nézz a szemébe, és legyen határozott a hangod. Ne azzal kezdj rögtön, hogy: -randi heh?- hanem, mondjuk -szep az idonk nem?- es a beszelgetes mar el is kezdodott:) aztán, -nincs kedved talalkozni munka után egy kávéra?- és ha igent mond akkor mindenki boldog, ha nem akkor pedig mond azt, hogy semmi gond vagy valami hasonlo, de ne torjon le az onbizalmad legy vegig termeszetes, es beszelgess vele igy is ugy is, és a nem ből egy igen lesz. A második randi legyen majd valami komolyabb, és a végén mindenképp csókold meg. Akkor is, ha elutasít, mert így adod a tudtára, hogy te komolyan gondolod, és az ő fejébe pedig belevésted magad, és a következő randin biztosan nem fog már elutasítani:) sok sikert:)
2016. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!