Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BestofMartin kérdése:

Hogy hívjak el egy lányt randizni? Mivan akkor ha nem merem megszólítani azt a lányt akit elszeretnék hírvni randizni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor szívás van :/
2015. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem feltétlenül kell egyből lerohanni és időpontot adni neki névjeggyel, először beszélgetni is kell vele és kicsit megismerni.
2015. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velemis ez volt és az ezotériához fordultam és segített írj privátba további segítségért
2015. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régen én sem mertem ilyet csinálni, de az élet úgy hozta, hogy ügynök lettem, ahol megtanultam, hogy nem kell félni attól, hogy ha valakit meg akarunk szólítani. Nagyon kevés esetben kapsz majd ugyanis kellemetlen visszautasítást.

Ne azon görcsölj, hogy mit válaszol majd, és hogy tetszel-e neki, pusztán vedd fel vele valahogyan a kapcsolatot. És ebben a legjobban a humor segít. Pl ha sokszor rád néz a lány, akkor menj oda hozzá és kérdezd ezt: Te figyelj, azért nézel engem, mert olyan ronda vagyok, vagy azért mert randizni akarsz velem?

Ez egy olyan kérdés, mely egyben humoros is, egyben meghökkentő...velem el is jött fagyizni.

Csak légy önmagad, légy bátor. Gondolj bele, mi a legrosszabb, ami történhet? Az, hogy azt mondja, hogy nem kíváncsi rád. Ekkor sem dől össze a világ, csak tudni fogod, hogy nem érdemes az idődet fecsérelni.

Vagy pl ehhez mit szólsz: "Szia, ne haragudj, de szeretnék veled megismerkedni, de nem merlek megszólítani, tudsz nekem ebben segíteni?" Na ha erre csak bamba fejet vág, akkor nincs humorérzéke, és akkor nem is szabad vele foglalkozni. Rajta, kíváncsian várjuk, a fejleményeket.

2015. szept. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!