Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Bejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bejön egy lány, akin nem tudok kiigazodni.

Figyelt kérdés

A suliban akárhányszor találkozunk megöleljük egymást, és vigyorgunk. Néha elpirul és egyszer adtam neki egy puszit az arcára és teljesen ellágyult. Elhívtam, hogy jövő héten tölcsünk együtt egy kis időt, és azt mondta, hogy jó ötletnek tartja. Mit tegyek, majd a "randin"?

Lány vagyok mellesleg.


2016. ápr. 16. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek. Nálam például egy alapvető dolog hogy fiúként először megkérdezem van e olyan amit szeretne csinálni. Ha nem akkor leülünk beszélgetni egy parkban vagy ilyesmi. Utána megkérdezem akar e fagyizni,szomjas vagy éhes e. Bár nálam elképzelhetetlen hogy a lány irányítson. :D Na meg nem hívnak randira a lányok XD 17/F
2016. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!