Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy sráccal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy sráccal már háromszor randiztunk, de még nem csókolt meg, viszont megölelt, meg megpuszilt, akkor szerintetek mennyire érdeklem? Nem igazán tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán nem mer.
2015. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán érdekelheted annyira, hogy kapcsolatot is elképzeljen. Nem mindenki "dugjunk a második randin" tipus.
2015. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátommal 1 hét járás után csókoloztunk, mert mindketten félénkek vagyunk/voltunk! Ennek ellenére nagyon szeretjük egymást!:)
2015. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én harmadik talin csókoltam meg (mostmár) barátnőmet, azt is úgy h ő kért meg rá ;)

Kicsit én is felénk vagyok, hiába tudtam h akarja, csak kérésre sikerült..

2015. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam..:) Mert amúgy úgy érzem minden okés lesz, tetszünk egymásnak..Csak nem tudtam ezt mire vélni, a korábbiak mind gyorsabbak voltak ezen a téren..:)
2015. máj. 5. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Öcséém, a kérdésed hosszabb mint a farkam xD
2015. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!