Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért elfogadhatatlan a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadhatatlan a legtöbb embernek az, ha valaki kapcsolatban lévő lányt hív el valahova?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha haverok es a masik fel elfogadja nem baj, de kulonben tartsa tisztessegben aki elhivna, hogy o mase.

Bocsi az ekezetekert.

2016. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen célból hívja el. Ha kapcsolatlétesítés céljából, akkor bizony nem szép dolog. Az a lány nem véletlenül van egy másik sráccal és foglalt, nem tudom, miért kéne nehéz helyzetbe hozni. Nem beszélve arról, hogy a lány barátjának sem esik jól feltétlenül.
2016. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Annyit tudok hozzászólni, hogy egy kis takony odament páromhoz a munkahelyén és mondja neki, hogy vele fog vacsorázni. Párom mondta neki,hogy ne álmodozzon, van vőlegénye, de ha nem lenne akkor sem. A gyerek csak csesztette, amikor szólt párom, hogy álljon le mert szól nekem, és az fájni fog. Erre a kis idiótagyerek," nincs is pasid"! Szóltak párom munkatársai, hogy van neki és inkább tényleg hagyja békén, mert baj lesz belőle! Nem hallgatott senkire, a kis köcsög. Majd átmentem a párom munkahelyére mert szólt,hogy ez az idióta nem hagyja békén, és állítsam le! Hát jött ki a kis köcsög,párommal kint vártuk, erre megy el mellettünk, pedig szólt neki párom, hogy átmegyek miatta, és el akart menni. Utánanyúltam és elcsíptem, erre vedd le rólam a kezed te köcs. Eddig jutott, mert úgy szájba vertem, hogy összecsuklott. Segítettem neki felálni, miközben nem halkan kérdeztem, hogy a sarkon álló anyickájának elég nagy még a szemérem nyílása, mert oda fogom visszarakni, ha mégegyszer rá mer nézni páromra az engedélye nélkül! Megértette szerintem, mert másnap felmondott a kis köcsög! Szóval ne erőlködj olyan nővel akinek párkapcsolata van és szeretik egymást! Az más persze, ha a lány is akar veled találkozni, mert akkor az a kapcsolat annyit is ér. De később meg azon ne csodálkozz, ha veled is meg fogja tenni. És akkor majd megérted, hogy milyért felesleges ilyen kérdésket feltenni!!!
2016. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert tönkre lehet vele tenni a párkapcsolatát.Lehet hogy akivel kapcsolatban van rosszul reagál erre a szituációra és szakítás vagy verés lesz belőle.Senki sem örül annak ha a barátnője más fiúkkal csavarog.
2016. ápr. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kilencedik parancsolat.

IX. Felebarátod házastársát ne kívánd!


Magyarázat: Mert könnyen az életedbe kerülhet!

2016. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!