Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért olyan elfogadhatatlan,...

Miért olyan elfogadhatatlan, hogy spermadonortól akarok gyermeket?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok (koromat nem szeretném elárulni) fiatalon is szeretnék anya lenni.

Spermadonortól szeretnék gyermeket, keresem is a donort de nehéz mert bizonyos egészségi feltételeknek meg kell felelni a donornak.

Csak a közvetlen környezetem tud a döntésemről, de nem tudják elfogadni.

Nem is kell nekik elfogadni, de nem akarom, hogy minden nap felhozzák mijen rossz döntést hozok ezzel.

Tudom, sokan hülyének néznek de én így döntöttem ez már biztos.



2016. febr. 25. 21:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Azért,mert szerintem önző dolog.Te a saját érdekeidet nézed,te magadnak akarsz szülni,nem törődve a majdani gyerekeddel,aki csak néz majd bambán,hogy a normális családmodell nem adatott meg neki,mert az anyja hülye volt.
2016. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

Mert egy gyereknek az a legjobb, ha van apja is, meg anyja is. Ettől előre megfontoltan megfosztani nem jó ötlet.

De mik a te érveid mellette?

2016. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
54%
Kedves 1.válasziró, A válaszod nagyon az elevenjébe vágott :D Imádom
2016. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem állítom, hogy egyedülállóként gyereket nevelni csak hátrányt jelent (illetve találhatsz magadnak később még szerető társat, aki magáénak tekinti), de Te tudatosan akarod megfosztani attól, hogy egyáltalán lehetősége legyen egy normális családban felnőni, igazi apamintát és kiegyensúlyozott házastársi mintát látni. Tudatosan alakítod úgy a leendő életét, hogy esetleges pletykák, rosszindulatú megjegyzések és csúfolódás tárgya legyen. Ezek egy életre nyomot hagyhatnak egy gyermekben.
2016. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Jobban nem tudnám én sem összefoglalni mint az előttem szólók. Ha még idős lennél és ez lenne az utolsó esélyed, akkor még az ember értené, hogy miért akarod, de így? Ennyi az érved, hogy te fiatalon akarsz anyuka lenni? Inkább élj, keress párt, tanulj, dolgozz, láss világot. És nem szoktam szólni ilyesmiért, de a mijen szó mellett nem tudok elmenni. Az milyen, nem mijen.

Azt egyébként had kérdezzem már meg, hogy hol keresel spermadonort?

2016. febr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert értelmes nö annak szül gyereket, akinek a génjeit tovább akarja vinni, másrész tudja hogy ketten képesek felnevelni a gyereket. Most te fiatalkori fellángolásodból szülsz egyet, magadat is gyereket is elvágod a normális élettöl. Beüt a krach nálad az a gyerek egyedül marad. Egyébként önzőség is, gondolom te tudol legjobban gyerek nevelni a világon és nem engeded meg senkinek (apjának se ) hogy beleszóljon. Másrészt ha véletlen rossz döntést hozol nincs kontroll.
2016. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Mert a vegytiszta gonoszság megnyilvánulása, amit csinálsz. Rendes helyen az ilyet, mint te, megégetik mint boszorkányt, üvöltözve, kurjongatva körülugrálják a máglyát, aztán hazamennek és jól laposra verik az asszonyt, hogy nehogy ő is mindenféle fura ötleteket vegyen a fejébe.
2016. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Azert ez annyira nem egyszeru! Elvileg ilyen beavatkozast csak abban az esetben csinalnak,ha az anyanak nem lehet termeszetes uton gyereke,vagy az apanak keves/nem jo minosegu az anyag... Szoval valoszinuleg elmesz es ki fognak rohogni a kereseddel,ugyanis ez nem egy olyan beavatkozas,hogy oda megyek es mar kezdik is,komoly orvosi papirokkal kell alatamasztani,hogy neked tenylegesen szukseged van az eljarasra! Bar hal'Istennek nekem ilyenre nem volt meg szuksegem,es remelem nem is lesz,de en ugy tudom,hogy ez igy mukodik es nem a te elgondolasod szerint... Ha pedig tenyleg fiatal is vagy,jobb ha nem is nevetteted ki magad ezzel az elvetemult otlettel!
2016. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Azért ennyire negatívan ne álljatok hozzá. Nem tudhatjátok mi áll a háttérben. Tény, hogy a normális családmodell szerint egy gyereknek kell egy apa és egy anya, de vannak kirívó esetek is.

Akkor az olyan emberre mit mondanátok, aki az egy éjszakás kalandból, erőszakból vagy éppen egy rövid kapcsolatból származó gyermeket tart meg? Az is önző? Mert akkor én is az vagyok 30 évesen!

Sajnos azt tapasztalom, hogy a férfiak döntő többsége alkalmatlan arra, hogy családja, gyerek legyen, de megcsinálni és lelépni, mert bocsi mégsem megy, azt tökéletesen tudják kivitelezni. (De a nők körében is van ilyen)

Szóval nem kéne elítélni azt, aki alkalmatlannak tartja a férfiakat arra, hogy szüljön nekik gyereket és inkább ezt a megoldást választja!!!

2016. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

"Fiatal vagyok (koromat nem szeretném elárulni) "

Ebbol gondolom azt,hogy tenyleg eleg fiatal lehet,mert mar 23-25evesen nem szamit korainak gyereket vallalni... Viszont ha még a 23.-at sem uti,akkor tenyleg felelotlenseg ilyenen gondolkozni,ugyanis meg az igazi se johetett el az eletebe,az eselyt sem adja meg arra,h normalis elete es csaladja lehet!

2016. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!