Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti figyeltek arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti figyeltek arra, hogy milyen bugyi legyen rajtatok randin?

Figyelt kérdés
Akár hogy tanga, vagy francia, akár a színre... Fontos ez nektek? Kort is pls!
2016. ápr. 18. 14:58
 1/8 Gerikiss2000 válasza:
9%
Ez milyen kérdés? :D Az a lényeg, hogy legyen rajtad és ne legyen tevepadád mert a srác nem a melled nézi majd hanem a mindegy.... :D 15/F Amúgy a tanga, francia a legvonzóbb és fekete, fehér legyen mert az nem gáz ha kilátszik :D Fiú vagy vagy lány? :)
2016. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
nem vagyok lány de vegyen fel randibugyit akkor :D 24/f
2016. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig figyelek rá, és a színére is. Pl ha fehér nadrág lesz rajtam akkor ne vegyek fel alá piros fehérneműt.
2016. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jut az idevágó rész Ms. Murphy törvénykönyvéből.

"A nő a legszebb fehérneműjét akkor veszi fel, amikor az orvosához vagy a szeretőjéhez megy. Mintha bármelyik is észrevenné..."


Mindazonáltal szerintem se mindegy. Egyrészt önmaga miatt veszi fel a lány a szépet és stílusosat, másrészt azért tuti van fiú, akinek nem tökmindegy :) De azért alaphangon igaza van az idézetnek, a fiút nem elsősorban a bugyi érdekli.


Kort nem írok, mert öreg vagyok ide, de véleményem azért van s nem hiszem, hogy életkor- vagy korszakfüggő (úgy értem, én is voltam tini, csak nem most s pont ugyanúgy álltam a kérdéshez, mint jelenleg).

2016. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rajtam mindig olyan bugyi van, ami randira is megfelelne - nekem alapdolog, hogy a fehérnemü mindig szép és szexi legyen.
2016. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan az ismerkedes fazisaban nem fontos a legszexibb fehernemuimet felvennem,de azert az elottem leirt dolgokra en is figyelek. Ezert altalaban valamilyen vilagos tangat veszek fel,az biztosan nem latszik at semmin.
2016. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Még ha nem is reális hogy azon a randin a közelébe kerüljön a bugyimnak, az én önbizalmamnak jót tesz.
2016. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor örülök,hogy nekünk nem kell ilyen hülyeségekre figyelni,mint bugyi szín és típus..elég ha van rajtam valami aztán csók.mondjuk nem mintha sokat járnék randira xdd
2016. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!