Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar? Tegnap más volt, ma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Tegnap más volt, ma meg ilyet mond. Valaki hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

Noss... Sziasztok! Egy 15 éves lány vagyok és van egy srác aki 16 körül van, pontosan nem tudom. Nah szóval, most csere diák programban vagyunk, itt vannak nálunk a németek, mi is megyünk majd ki. Neki is van cseréje és egész héten eggyütt vagyunk.

Tegnap nagyon jól elbeszélgettünk... Mivel oda ült hozzánk., hülyéskedtünk, beszélgettünk h kinek milyen kapcsolata volt már...

Nos, a srác olyan volt mintha vegig hozzám beszélt volna, este is beszéltünk chaten, ott is írt olyat amiből azt gondolom h lehet h bejövök neki. Meg egész nap olyan félre érthető(pl sokat szeret perverzkedni nekem, de csak olyan normálisan...) és nem tudom h most akkor mit akar, mert ma reggel meg elkezdi hangosan h ő jó sokáig nem akar kapcsolatot. Na ez most idegesít, mert tegnap komolyan éreztem valamit köztünk. Namost, ti (ha mondtok ilyet) h gondoljátok? Mondtok csak úgy utalásnak olyat, h ne akatjak tőle semmit, v ez most mi? Tegnap olyan jó volt... :'(


Jöhet hideg meleg, csak válaszoljatok... Köszi aki elolvasta... :)



2016. ápr. 21. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérlek ne gondold, hogy csak egyetlen dolog történhet egy fiú es egy lany között, ami a kapcsolat. Főleg hogy masik országból származik. Olyat kepzelj el, amit tudtok csinalni mondjuk 2 het alatt. Ha az neked oke, csapjad csak a szelet, rebegtessed a pillaid :)
2016. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15-16 évesen szerintetek ti a távkapcsolaton akartok gondolkodni, mint a 30 évesek akik külföldön kell dolgozzanak? Nem. Kell egy suna neki a 2 hétre élvezedből akit töcskölhet, kamasz dolgoznak a hormonjai is. Aztán el leszel felejtve. HA neked ez jó, és szerinted okés, aakkor egézségetekre. De hogy nem akar tőled kapcsolatot az biztos. Jó leszel egy ürítésre. Ennyi.
2016. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval, a srác magyar, csak most ismertük meg egymást a programon keresztül. Egy suliba járunk... :D de Köszi...
2016. ápr. 21. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy más a helyzet. Csak a szövegedből úgy vetődött ki, hogy Németországabn van. De mondjuk kamasz srácokat nagy az arcuk h nem akarnak kapcsolatot stb. Menő macsó duma.
2016. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó köszönöm... Én is nagyon remélem h csak ez van a szavak mögött(mm h csak nagy az arca)... :)

És mindenkinek aki felre értette, nem... Magyar a srác! :D Bocsi...

2016. ápr. 21. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha többen voltatok szerintem be akarta bizonyítani,hogy ő menő fiú. Sajnos ma ez a divat, hogy hencegjünk, mi minél többet fel akarunk szedni. Lehet rendes meg minden, de én elgondolkodnék ezen, hogy ő egy értékes kapcsolatot akar, vagy divatmajom lessz és megy a többiek után.
2016. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2017. máj. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!