Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok! Nektek előny, vagy hátrány, netán semmilyen, ha a férfi, aki meg szeretne ismerni titeket motorozik? Képek lent!

Figyelt kérdés

Honda VFR 800:

[link]


Aprilia RSV 1000 R Factory:

[link]


[link]



2016. ápr. 22. 00:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
64%

hátránya:

-zajos

-egyből menőnek hiszi magát attól, hogy van egy motra

-azt akarja, hogy a lány üljön fel mögé

-fiatalon elpatkol balesetben (vagy nyaktól lefelé bénul)


előnye:

-nem fog órákig állni a dugóban

2016. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azzal ugye tisztában vagy, hogy ezzel erősen sarkítottál? :)


Egy ezres sportmotornak (csodaszép) hangja van, az senkinek sem "zaj". ;)


"Egyből menőnek hiszi magát."

Korántsem mindenki! :)


"Fiatalon elpatkol balesetben."

Attól, hogy van egy erős gép a lába között, tudni kell azt használni. Nem mindenki jaszkarizik vele. És nem is mindenkinek való.


Tehát csak óvatosan - ne végy mindenkit egy kalap/mérce/sztereotípia alá.

2016. ápr. 22. 01:07
 3/21 anonim válasza:
Engem már most irritálsz, ne haragudj :) Rosszul lennék tőle, hogy a pasim állandóan erről beszéljen (ami nem feltétlen így van csak azért mert valaki motorozik, de a kérdésből és az előbbi válaszodból ítélve te pont ez a típus vagy). Szóval engem nem érdekelnek a motorok, ez olyan mintha neked a barátnőd folyamatosan sminkekről beszélne meg mutogatna képeket..
2016. ápr. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Háát... Személy szerint én odavagyok a motoros pasikért, de nagyon adom az utolsó válaszát is. Járni nem hiszem, hogy tudnék eggyel is... Flörtölni jó lenne :D

17/l

2016. ápr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem semleges, nem a motorba szeretnék bele, szóval, tőlem akár struccon is lovagolhat, amíg normális és jófej:D
2016. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Negatív. A motorok szeretetéből kinőttem kb 9 évesen, azóta nem érdekelnek. Viszont a barátomat élve szeretem motoros halálestek pedig naponta vannak. És a családban is történt ilyen, már el voltak jegyezve és úton volt a gyerek...szóval nem.
2016. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hátrány, ha azt hiszi, bármit is jelent, hogy vásárolt magának egy motort és megszerezte a használatához szükséges papírokat. Erre talán a 14 éves lányok nedvesednek.
2016. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem a motor dönti el, hogy tetszik a srác vagy sem.

Ismerek olyan srácot aki Hondával jár, jól is néz ki egészen addig amíg le nem veszi a bukósisakot.


Az én párom is motorozik, igaz ő nem ilyen gyorsasági motorokon. Neki ilyen van..


[link]


De mint írtam nem a motor a lényeg.

2016. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ezres sportmotornak (csodaszép) hangja van, az senkinek sem "zaj". ;) "

- hát ettől elvágódtam. Pedig pont ezt hallgattam:

https://www.youtube.com/watch?v=KmzFDEu2RoA

2016. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy igazi pitsa csak egy kocsiban érzi jól magát.


egy igazi nő meg bátran felül a férfi mögé a motorra (kivétel, ha ész nélkül, megy mint a sok suttyó bmws)


az h egyeseknek szép a motor hangja az dolog, de azért tényleg zajos.

Mellékesen mindenki elszáll magától, ha van valamije, főleg a nők...


bár ilyen gyorsasági motoron nem lehet kényelmes hátul ülni...


Rövid élet meg valóban esélyes, de aki hülye és száguldozik a kocsival mert apu anyu összesikkasztott egy jó gépre az is így jár.

2016. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!