Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az mennyire előny/hátrány ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire előny/hátrány ha eléggé szentimentális vagyok? 20F

Figyelt kérdés
Mennyire lehet előny egy fiunál ha szeret költői szavakkal beszélni,bókolni.Nem vagyok nyálgép, de én nem tudok "mai stílusban" bókolni. A lányoknak mennyire jön be egy ilyen srác?

2016. ápr. 13. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
pont tegnap olvastam egy ilyen kérdést hogy ilyen verses társaságokat keres Budapesten szerintem probalkozz be nála mert azert az emberek többsége az én véleményemen van hogy az összes költő alkoholista volt és utaljak a verseket :D
2016. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod, van, akinél előny, van, akinél nem.

Ez az adott lánytól függ. Ahogy a férfiak sem egyformák, úgy a lányok sem.

Van olyan lány barátom, akit le lehet venni a lábáról ilyesmivel. De olyanhoz is volt szerencsém, aki szerint ha egy férfi már nem durva és fagyos, akkor ő nem is férfi.

2016. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lánytól függ, és attól hogy mennyire költői, mert van ami nagyon helyes tud lenni, pl. este séta közben: szemed ragyogása a csillagokkal vetekszik.... vfy hasonló még oké, vagyis nallam az, hogy a másik lanynak mi tetszik, vagy hogy mi az atlag, azt nem tudom :/
2016. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ, hogy mikor vagy az, és mikor nem.

Én úgy gondolom, hogy ha egy fiú sírna előttem, mert fáj neki valami, ami tényleg komoly (és nem azért, mert mondjuk egyest kapott...), akkor még """örülnék"""" is neki, hogy vállalja az érzelmeit, mert ez azt üzenheti, hogy őszinte, és azt szörnyen fontosnak tartom.

A bókolással, csicsásabb szavakkal semmi gondom, de azért a ló túlsó oldalára sem szerencsés esni.

Ha néhanapján valaki meglepne egy verssel, amit mondjuk ő írt, őszintén, akkor tuti bírnám. ^^


De ahogy sok más, ez is relatív, és embertől függ.

2016. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!