Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hol fogadjátok szívese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol fogadjátok szívesen az ismerkedést? Hol és hogyan szeretnétek ha titeket megszólítanának? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm jóképűnek tart, szüleimtől hozott értékeim alapján nyugodt szívvel a jobb emberek közé sorolható vagyok (nyilván vannak hibáim, de az értékrendem - pláne a mai világhoz viszonyatva - teljesen rendben van) és azt mondják a kommunikációval sincs gond. Nyilván vannak "csajozógépek" is, melyek szövegéhez, atomreaktort megszégyenítő kisugárzásához képest azért nem vagyok a csúcson, de az alap hétköznapi kommunikációval sincs gond.


Egy "pici" bibi mégis van - az a bizonyos előbb említett fellépés, vagyis önbizalom, amit általatok (akár itt is napi szinten) olyan nagyon lazán mondva "csak" ez az egy a fontos, főleg megszólításkor, mondattal elvártok. Tehát ez az egy hibábzik, a többivel mások szerint rendben vagyok. Nos ennek fényében kérdezném tőletek hölgyek, hogy hol szeretnétek, ha leszólítanának titeket, és mit, hogyan vennétek szívesen (ha diszkókat/kocsmákat/cukrászdákat kizárnánk)?


2016. ápr. 23. 10:33
 1/7 anonim válasza:
100%
Utcán, buszon, bárhol. A lényeg, hogy kedves légy, és magabiztosságot sugallj(még ha nem is vagy ura a helyzetnek). Hajrá:)
2016. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, ööö, köszi! :)


Csak épp ezzel vannak néminemű problémácskáim:


"Magabiztosságot sugallj(még ha nem is vagy ura a helyzetnek)."


:)


De nem adtam fel! :)

2016. ápr. 23. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Még ha nem is vagy túl magabiztos, és nem sugárzik belőled a profizmus, az se baj, vannak lányok, akiknek pont az tetszik, ha vki kicsit bénázik ilyen helyzetekben. A lényeg, h odamenni merj és fenn tudd tartani a beszélgetést valah ;)
2016. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bárhol, csak ne akkor, ha éppen rohan, vagy zenét hallgat és teljesen kizárja a világot (legalábbis engem zavar, ha ilyenkor szólítanak le). Buszmegállóban pl. megkérdezheted, tudja-e honnan/mikor megy ez meg ez, ő merre utazik stb. Nem kellenek hülye csajozós szövegek, csak tegyél fel egy egyszerű kérdést, és a stílusból, ahogy válaszol már nagyjából tudni fogod, hogy áll hozzád, utána meg egyszerű lesz. Pl. nálam múltkor a srác meglátta a szalagomat és a továbbtanulásról kezdett kérdezgetni. Nem olyan nehéz ez, menni fog!:) Sok sikert!

18L

2016. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát szerintem keresd fel az otthonába ha tudod hol lakik csöngess be annak nagyon örülnek a lányok tudatommal és kedves őszinte legyél és minden príma lesz hajrá
2016. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha simán odamész a lányhoz és ráköszönsz, megkérdezed hogy van, már azt se veszik rossz néven. jobb mint facebookon ismerkedni, és értékelni fogja mindenképp hogy veszed a bátorságot és megszólítod. persze, nyilván van olyan akinek ez fura lesz picit és lehet nem a várt reakciót váltod ki, de próba szerencse.
2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Korábban nekem sem volt lényeges a megismerkedés helye, mert azt gondoltam jó emberekbe bárhol belefuthat az ember lánya. De későbbi tapasztalataim alapján egyértelműen kijelenthetem, hogy a fickók későbbi viselkedésének színvonala egyértelmű összefüggést mutatott a megismerkedés helyének színvonalával.

Ezek alapján ma már utcán, vonaton nem ismerkedem. Nagyon gáz. Nem tudhatod hogy nem a baltás gyilkos-e a másik. És most nem viccelek.

2016. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!