Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát nem is tudom hol kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem is tudom hol kéne kezdenem. Ahányszor próbálkoztam sose jöttek össze a kapcsolatok mindig visszautasítottak ezért kéne egy kis segítség csajok hogy hogyan kéne jól csinálni a csajozást/ismerkedést?

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan 18 éves srác vagyok akinek még nem volt kapcsolata. Ahányszor próbálkoztam az ismerkedéssel sose jött össze mert mindig vagy lekoptattak vagy csak barátként tekintettek rám. Lehet sokszor az volt a baj hogy túl kedves voltam utána változtattam azon és kevésbé voltam az de ígyis úgyis levegőnek néztek ezeknek köszönhetően az önbizalmam egyenlő a nullával szerintem semmi belső és külső értékem nincs így a tapasztalatok alapján. Csajok hogyan kéne elkezdeni ezt az egészet az ismerkedésnél hogy a végén kialakuljon egy kapcsolat nem komoly több éves kapcsolatra gondolok hanem kezdetben kialakul egy aztán majd kiderül hogy meddig tartana mennyire lenne jó de nekem a fő problémám a legelején van mint sokaknak hogy oké elkezdtél vele beszélgetni akár élőben akár interneten de mit mondj. Mert ugye nem kezdheted rögtön személyes kérdésekkel egy olyannál aki azt se tudja ki vagy szóval milyen témákat lehet így bedobni az ismeretlen csajoknál hogy ne gondoljanak unalmasnak és ne csak barátság alakuljon majd ki. Milyen praktikákat érdemes alkalmazni mert már elegem van az egészből hogy sose sikerül. Milyen témákról beszélgessek egy lánnyal hogy jól érezze magát és hogyan érjem el hogy ne barátzónába kerüljek hanem úgy tekintsem rám mint egy pasira akivel szívesen megpróbálná? főként 15-18 éves csajok válaszát és csajozógépek válaszát várnám mert már rohadt nehéz így. a környezetemben mindenkinek van már kapcsolata és tök könnyen alakult ki nekik ez még jobban lehangol. elegem van már a magányból szeretnék már valakit aki szeret. privátba is elfogadok tanácsokat?

18/F



2015. júl. 19. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz.:)
2015. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

A megoldás egyszerű: a nőknek mi kell? Pénz. Sok pénz. Sok-sok pénz, és picikét még annál is több.

Egyszerűen csak legyél gazdag, és akkor jönni fognak a nők.

2015. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem, tizenéves lányoknak nem kell pénz. Nekem sem kell, és nem ismerek olyat, aki ezt figyelné. Istenem, hát nem tizenévesen fogok férjhez menni, kit érdekel, hogy tizennyolc évesen mennyi pénze van. Legyen inkább okos, és kedves. Sokkal fontosabb.
2015. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Honnan veszed hogy nem kell nekik pénz? Olyan összegeket képesek elbulizni és elshoppingolni hogy csak nézek mint Rozi a moziban... :o
2015. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jó azt én is értem hogy sok csaj a pénzre bukik de milyen témákkal lehet ismerkedni meg mik az alapok csajozásban odamegyek hogy hali xy vagyok szereted az állatokat? ez sztem elég rossz így ismekedni
2015. júl. 19. 15:08
 6/18 anonim ***** válasza:

Onnan veszem, hogy én is 15-18 éves csaj vagyok. És hogy 18 évesen nem a pasim pénzéből fogok shoppingolni, az is biztos. Persze, jó dolog, ha meg tud hívni valamire, de nem kell finanszíroznia az életemet, basszus.

Kérdező: Helyzettől függően megkérdezheted, hogy pl egy koncerten, tetszik-e a zene, szereti-e az együttest, ilyesmi. Valami aktuálissal érdemes indítani.

2015. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól vagy legyél gazdag! Minden más teljesen mindegy.
2015. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mondjuk valamilyen szinten igaz mert aki kőgazdag bmw-s v hummer-es vagány annak nem kell erőlködnie elég megmutatni a sluszkulcsot meg egy köteg deák ferit és kész megvan az aznap esti csaja de vannak még normális csajok is sztem akik nem csak erre vevők
2015. júl. 19. 19:50
 9/18 anonim válasza:
Szerintem nem a pénz számít sőt sokszor az sem ha nem vagy menő meg izmos hanem szerintem a belső a legfontosabb nekem az első randimon a fiu rózsával várt..az nagyon ari séta alatt a legjobb :) szerintem kérdezz bármiről ismerd meg 16l
2015. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oké de még mindig nem kaptam választ arra hogy hogyan kezdjem egy-két sablon téma nagy segítség lenne
2015. júl. 21. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!