Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Izmos,22 éves srácokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos,22 éves srácokkal ismerkednek 14-16 éves csajok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mit keres ez a korosztály?

2016. ápr. 23. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Az izmos mit keres itt? És mit akarsz egy 14 éves kislánytól?

Hát én érett normális fiúkat keresek...nem olyanokat akik 22 évesen is ilyent kérdeznek...:)

16/L

2016. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még jó hogy! a tini ismerőseimnek mind 20on éves pasijai vannak
2016. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az ha a pasi idősebb valamivel, max 10 év
2016. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Amit nagyon tanulj meg, hogy a mostani 14-16 éves, azaz a 2000 után született korosztály SZIMPLÁN. EL VAN. B*SZVA.


Ezeknek mindig szex és kapcsolat kell, akár több is, az izmos 22 éves korosztály pedig a legkapósabb mindenkinek, így nekik is. A 22 évesnek elég gáz, ha 16 évest szed össze, de egy éjszakára jó lesz, sőt, talán van, ahol dicsőség is.


Második kérdésre: mindent. Ahogy mondtam, szimplán el van b*szva a korosztály, de nagyon. Olyat keres a krémje, akivel menő lehet a többiek előtt. Ha ehhez ingyenleszopás kell, akkor azt, ha cicikidobás (mind ami 14 évesen lehet neki), akkor azt, ha pedig többet, akkor azt. El vannak b*szva, sose felejtsd el :)


Persze tisztelet a kivételnek, aki itt van gyakorikérdéseken, az nem ilyen, a fentieket a bulibajáró részére értettem a gyerekeknek.

2016. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem,nem gondoltad komolyan.
2016. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedofil vagy?
2016. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát haver.. Itt vagyok 21 évesen és izmos is vagyok. Állitólag helyes is vagyok. Még sincs normális 16-18 éves lány... Tisztelet a kivételnek... De én nem találtam még eddig. Vagy csak szimplán elrettentem őket.. Nem tudom :/
2016. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenki olyan 14-16 évesen mint amiket leírt a 4-es

Én 14 éves vagyok és nem járok buliba és barátom sem volt még,és a környezetemben nincs nagyon ilyen 14 éves (osztályomban senki sem ilyen)

2016. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is 14 vagyok és helyesnek találom a 22éves srácokat de nem jönnék össze velük. Úgy gondolom h a normälisabb része a korombelieknek azért nincs 22éves barätjuk,mert 1bátortalanok 2van eszük 3van barätjuk aki korukbeli :)
2016. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!