Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló lányoknak melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányoknak melyik a biztosabb ismerkedés külföldön élő magyar srácokkal: ha neten ismerkednek majd kiköltöznek a srácokhoz, vagy a lány költözik ki először egyedül, majd ott helyben ismerkedik magyar srácokkal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 29. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nem tudom, ez nehéz ügy... Én is kiköltöztem Németországba úgy, hogy még sose volt párkapcsolatom, és szerintem már nem is nagyon lesz. Otthon is csak neten ismerkedtem, volt is részem 3 csalódásban. Az már lehetetlen, hogy itt élő, hozzám illő lányt találjak, ha otthon se sikerült. Egyébként pont emiatt nem akartam kiköltözni, de most már kb feladtam a reményt is. Végül is szeretem a magányt.
2015. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha a belsőt illetően nincsenek nagy elvárásaid, akkor találni fogsz külföldön is párt magadnak. Nem beszélve arról, hogy nő vagy. Így megsokszorozódnak az esélyeid.
2015. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha már kiköltöztem, én nem ragaszkodom a magyar srácokhoz. Főleg, hogy akikkel itt ismerkedtem meg, mind kicsit furák. Az egyetemisták beképzeltek, a dolgozóknak pedig nagyon elborult képük van az itteni viszonyokról (Németország). Az én véleményem csak pár ember után rajzolódott ki, szóval nem reprezentatív.
2015. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

"neten ismerkednek majd kiköltöznek a srácokhoz", szerintem borzasztóan rossz ötlet, neten keresztül senkit nem tudsz annyira megismerni, még néhány találkozással sem, hogy láthasd, nem lesz-e ebből katasztrófa.. Kimész a sráchoz, kiderül nem bírtok együtt lenni, srác kitesz, te meg mit teszel? Értem én, hogy kényelmes a készre kimenni, de nem így kéne szerintem.


A legkorrektebb, ha megteremted magadnak a körülményeket kinn, költözz ki egyedül, legyen munkád, albérleted, társaságod, majd ismerkedj. Bár igazából én sem értem, miért ragaszkodsz pont magyar srácokhoz, utolsóhoz hasonlóak a tapasztalataim (Írországban). Mindenesetre ha ragaszkodsz is hozzá, szinte mindenhol vannak magyar klubok, rendezvények, van hol ismerkedni. Helyi facebookos csoportokban szokták ezeket hirdetni.

2015. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!