Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Várjak még, vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt elhívtam sétálni egy fiút, aki tetszik. Sétánk vége felé megcsókolt, viszont mikor elbúcsúztunk, kissé távolságtartó volt, amit nem értettem. Ezután nem beszéltünk nagyjából egy hétig, majd a napokban írtam neki, hogy lenne e kedve még találkozni, vagy felejtsük el az egészet. Kissé hidegen, csak annyit írt, "Aha ha ráérek".

Várjak még, hátha elfoglalt, azért nem tud most ilyenekre időt szakítani, vagy tényleg hagynom kéne?



2016. ápr. 24. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos elbizonytalanodott irjál neki !!!
2016. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem zavarná ha otthagynád.
2016. ápr. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem bizonytalan

Lehet megcsokolz de lehet nem tudja hogyan tovább

Szerintem irj neki Es valahol talalkozzatok Es beszéljetek meg :)

2016. ápr. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, bizonytalan, nem hitte volna, hogy ilyen gyorsan el lehet jutni eddig. Nem tudja még, mit akar, mutasd meg neki. (Ez alatt nem azt értem, hogy hívd át és mássz rá.)
2016. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem írnék neki. Persze 15-16 éves fejjel még én is írtam. Így utólag látom már, hogy mennyit kapartam olyan szekerek után, amik nem vesznek fel. Nem, hogy nem keres, de ha te keresed arra se bír normálisan, konkrétan reagálni, csak egy ilyen felemás dolgot, ami kb. azt jelenti, hogy NEM, de nem írom így le, hanem reménykedek benne, ha "nem érek rá" még egy jó ideig akkor magadtól lekopsz.. Ez vagy nem akar semmit tőled, vagy ha véletlen esetleg akarna, akkor is egy tapló bunkó paraszt, aminél csak jobbat lehet találni, lépj túl rajta.


Nincs annál kellemetlenebb, mint mikor hívásokkal, meg üzenetekkel bombázol valakit, aki látványosan tojik a fejedre.

2016. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!